131019098
26 Ocak 2021, Salı

ZABITADAN İŞLETMELERE ‘MASKESİZ GİRİLMEZ’ AFİŞİ

8 Eylül 2020, Salı 07:11

     


Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde faaliyet gösteren işletmelere maske ve sosyal mesafe kuralını hatırlatmaya yönelik çalışma yaptı.

Aliağa Belediyesi Zabıta ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında, salgının yayılımını en aza indirmek için yaptığı uyarı ve denetimlerini sürdürüyor. Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Tahir Acar öncülüğünde yapılan denetimlerde işletme yetkililerine maske ve sosyal mesafe kuralı hatırlatılarak üzerinde ‘Maskesiz Girilmez’ yazılı afişler dağıtıldı. Ekipler ayrıca, maskesiz gezen vatandaşları maskelerini takmaları yönünde uyararak parklarda oturanları da sosyal mesafe kuralına uymalarını önemle belirtti.

Aliağa Kaymakamlığı ile yapılan denetimlerin yanı sıra zabıta müdürlüğü olarak da rutin denetimler gerçekleştirdiklerini belirten Aliağa Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Tahir Acar, denetim ve uyarıların önümüzdeki günlerde de sıklıkla devam edeceğini söyledi. Öte yandan Mustafa Tahir Acar Kovid-19 pandemisi önlemlerine hassasiyet gösteren ve pandemi kurallarını titizlikle uygulayan işletmelere de özellikle teşekkür etti.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler