20 Haziran 2024, Perşembe

ALMOB Fethi Sekin’i andı

9 Ocak 2023, Pazartesi 06:44

     


İzmir Adliyesi’nde PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin ve adliye personeli Musa Can için Aliağa Motosiklet ve Bisiklet Spor Kulübü Derneği (ALMOB) anma etkinliği düzenlendi.

İzmir Adliyesi’nde 6 yıl önce PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin ve adliye personeli Musa Can için Aliağa Motosiklet ve Bisiklet Spor Kulübü Derneği (ALMOB), Demokrasi Meydanı’nda anma etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, MHP İlçe Başkanı Nuray Aydemir ve parti ilçe yönetimi, İYİ Parti İlçe Başkanı Tuğba Oktay Bor ve parti ilçe yönetimi de katıldı. Programda şehitler için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

Aliağa Motosiklet ve Bisiklet Spor Kulübü Derneği Başkanı Murat Koşar, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kahraman şehidimiz Fethi Sekin için her yıl düzenlediğimiz anma etkinliği ve lokma hayrı için toplandık. Sürekli irtibat halinde olduğumuz İzmir’deki motosiklet kulüplerinin katılımı ile böyle bir etkinlik düzenledik. Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun” dedi.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler