131019098
20 Ekim 2020, Salı

"GÖNÜL SOFRASI" KURULDU

9 Mayıs 2019, Perşembe 07:18

     


AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı’nın organize ettiği ev ziyaretleri programı ve "Gönül Sofrası" etkinliği Aliağa'dan başladı.

AK Parti'nin Kadın Kolları Teşkilatlarını ramazan ayında vatandaşlarla buluşturacak olan ziyaretlere İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ'ın katılımıyla Aliağa’dan başlandı. AK Parti Aliağa İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım'ın eşlik ettiği Büyükdağ, Yeni Mahalle, Siteler ve Kazım Dirik Mahalleleri’nde ev ziyaretleri yaptı. Büyükdağ, beraberindeki teşkilat üyeleri ile birlikte Kültür Mahallesi'nde Huriye Gümüş’ün evinde kurulan "Gönül Sofrası"na konuk olarak iftar yaptı.

“Kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz”

Büyükdağ ve Yıldırım daha sonra teşkilat mensubu kadınlarla Engelsiz Kafe'de bir araya gelerek Ramazan ayı çalışmaları hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulundu. AK Parti İzmir Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, burada yaptığı konuşmada, Ramazan ayında il genelinde 10 bin 492 aileyi ziyaret etme hedefini ortaya koyduklarını hatırlattı. Ramazan ayını vatandaşlarla bir arada geçirmek istediklerini ifade eden Büyükdağ, "Onların taleplerini ve sıkıntılarını dinlemek amacıyla İzmir'in tüm ilçelerinde ev ziyaretleri yapacağız, Gönül Sofraları kuracağız. İftar öncesi ve sonrası da ziyaretlerimiz olacak. Arkadaşlarımız her ilçede iftar ve sahur programları düzenleyecek. Bu ziyaretlerimizin ilkine Aliağa'dan başladık. İlk Gönül Soframızı da yine Aliağa'da kurduk. Bizlere gösterilen ilgi milletimizin AK Partiye duyduğu güven ve desteğin en güzel göstergesidir. Bizler de her zaman aziz milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızla yüz yüze görüşeceğiz, dertleşeceğiz. Ramazan ayının özüne de uygun olarak dostluk ve kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz." şeklinde konuştu.

“Ülkemizin güçlü yarınları için çalışıyoruz”

Aliağa İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Akman Yıldırım da ziyaretlerin Aliağa ilçesinden başlamasından memnuniyet duyduklarını dile getirerek gönüllere dokunmaya devam ettiklerini vurguladı. Yıldırım, "Vatandaşımızın her an yanındayız. Ramazan ayı süresince devam edecek yoğun tempomuzu, yılın geneline yayıyoruz. Çünkü biz seçimden seçime vatandaşımızın kapısını çalan bir parti olmadık. Seçimler için değil, milletimizin geleceği, ülkemizin güçlü yarınları için çalışıyoruz." dedi.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler