131019098
17 Ocak 2021, Pazar

“BİZ BÖYLE GÜZELİZ, BÖYLE GÜÇLÜYÜZ”

9 Haziran 2020, Salı 06:52

     


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, koronavirüsle mücadele kapsamında Biz Varız dayanışmasına katılan İzmir gönüllülerini ziyaret etti. Soyer, “Bundan sonra da yine el ele, omuz omuza dayanışma içinde geleceğe yürüyeceğiz. Emin olun ki böyle aşamayacağımız hiçbir engel yok. Biz böyle güzeliz, biz böyle güçlüyüz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kültürpark 2 No’lu holde koronavirüsle mücadele kapsamında başlatılan Biz Varız dayanışmasına katılan gönüllü gençleri ziyaret etti. 23 Mart’tan bu yana ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan gıda kolilerinin paketlenmesi ve dağıtımında görev alan gönüllülere teşekkür eden Başkan Soyer, “Aslında hepinizi tek tek kucaklamak istiyorum. Sizinle ne kadar gurur duyduğumu her birinize ayrı ayrı söylemek istiyorum. Korona süreci nedeniyle uzaktan kalbimi size sunabiliyorum. İyi ki varsınız. Çok zor bir dönemde sizlerin mevcudiyeti ve emeği bu süreci katlanabilir hale getirdi. Geride bıraktığınız iz bence çok uzun zaman boyunca unutulmayacak. Bundan sonra da yine el ele, omuz omuza dayanışma içinde geleceğe yürüyeceğiz. Emin olun ki böyle aşamayacağımız hiçbir engel yok. Biz böyle güzeliz, biz böyle güçlüyüz” dedi.

İzmir Kent Konseyi de onuncu yılını gönüllülerle kutladı

Onuncu yılını dayanışma gönüllüleri ile kutlamak isteyen İzmir Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri ise doğum günü pastasını Başkan Soyer ve gönüllülerle birlikte kesti. Başkan Soyer, “Kent Konseyi, demokrasinin en güçlü ayaklarından biri. Biz de onun nefes alması, büyüyüp gelişmesi için her şeyi yapacağız” dedi. İzmir Kent Konseyi Başkanı Nazik Işık ise “İzmir Kent Konseyi’nin 10. yıldönümünde doğum günü pastasını burada keselim istedik. İzmir dayanışmasının bu güzel insanlarının ruhu, neşesi, motivasyonu Kent Konseyi’ne de yansısın, ışık olsun. Hep birlikte yürüyelim, hep birlikte büyüyelim, hep birlikte güçlü bir demokratik katılımcılık örneği oluşturalım arzusuyla buradayız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varız, iyi ki varsınız” dedi.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler