23 Temmuz 2024, Salı

ALTO’dan Acar’a ziyaret

9 Kasım 2022, Çarşamba 06:58

     


Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, seçim sonrası ziyaretlerine Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı ziyaret ederek devam etti.

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Orhan Ulaşzade, Yönetim Kurulu Üyeleri A. Erol Mete, Burak Öztabak, Emin Gürkan, Şükrü Saka ve Dr. Y. Kemal Aygün Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı ziyaret ederek ALTO seçimlerinin ardından başlayan 4 yıllık yeni süreç ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk; “Yönetim Kurulu olarak, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk. Aliağa'mız sahip olduğu potansiyel ve devam edecek yatırımlarıyla ülkemizin gözbebeği konumunda. Şehirdeki kurumlar olarak yegane gayemiz şehrimize en üst seviyede katkı sağlamak. Hepimizin ortak paydası Aliağa. Aliağa Belediyemizle kentimizi geleceğe hazırlama noktasında geçmişte olduğu gibi yeni dönemimizde de ortak çalışma kültürü anlayışı ile hareket ederek birçok önemli işleri başaracağımıza inanıyorum" dedi.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ise “Aliağamız ekonomik ve sosyal gelişimiyle son yıllarda İzmirin Yükselen Yıldızı olarak anılıyor. Aliağada yaşayan tüm vatandaşlarımızla, kurumlarımızla birlikte ekonomik, sosyal ve kültürel çalışmalarla Aliağamızı bir dünya kentine dönüştürme vizyonumuzu gerçekleştireceğimize inanıyorum. Bu çerçevede, Aliağa Ticaret Odasının yeni Yönetim Kurulunun nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, yeni çalışma dönemlerinde başarılar diliyorum” dedi.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler