13 Haziran 2024, Perşembe

Hamdi Erdem, “Sarı listenin ışığı Aliağamızı aydınlatacak”

11 Ekim 2022, Salı 06:40

     


12 Ekim’de başlayacak olan Aliağa Ticaret Odası (ALTO) seçimlerinde başkanlığa aday olan ALTO Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Erdem, yaklaşan seçimler öncesi komite üyeleri ile bir araya geldi. Erdem açıklamasında, “Sandıklardan çıkacak sarı listenin ışığı tüm Aliağamızı aydınlatacak” dedi.

Geçtiğimiz günlerde, 12 Ekim’de başlayacak olan seçimlerde başkanlığa aday olduğunu açıklayan Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Erdem, hafta sonu ilçedeki bir otelde komite üyeleri ile toplantı yaptı. Toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Hamdi Erdem, “Dünya ve Türkiye ekonomisi yeni bir döneme girmiş bulunmakta. Bu dönemde kendini yenilemeyen hiçbir kurum veya kuruluş işlevlerini doğru, üretken, verimli olarak yerine getiremez, başarılı olamaz. Klasik, pasif, sorunları çözmek yerine öteleyen yönetim anlayışlarının hiçbir yararı olamaz. Çünkü gideceği yeri bilmeyen yelkenliye, rüzgarlar bile yardımcı olamaz. Arkadaşlarımızla zamanın ve çağın gereklerine uygun, değişime ve yeniliklere açık, işbirliği ve katılımı önde tutan yönetim anlayışıyla yola çıktık. En büyük gücümüz sizler olacaksınız. Sizlerin fikir ve önerileriyle, bizlerin deneyim ve yenilikçi gücüyle, aldığımız sorumlulukları yerine getirerek, birlikte yönetimle Aliağamızın ve ülkemizin ekonomisine katkı sunmak için var gücümüzle çalışacağız. Sorunları ötelemek ve mazeret üretmek için değil, üyelerimizin, istekleri ve dilekleri doğrultusunda, ticari faaliyetlerinin güçlendirilmesi ve proje bazlı çalışmalar yapmak için geliyoruz. Araştıracağız, üyelerimizi bilgilendireceğiz. AR-GE çalışmalarımızla üyelerimizin teşvik uygulamalarından en yüksek ölçüde, yararlanmasını sağlayacağız. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği ve koordinasyon içinde, üyelerimizin, ulusal ve uluslararası ticaretlerinde öncülük yapacak, sorunlarını çözmekte yanlarında olacağız.” dedi.

“Hep birlikte başaracağız”

Sarı liste ile seçimlere katılacaklarını vurgulayan Erdem, “Sarı liste olarak, Aliağa Ticaret Odası seçimlerinde adayız. Biz, sizlerle birlikte güçlüyüz. Birlikte başaracağız. Bize inanın ve bize güvenin. Sandıklardan çıkacak, sarı listenin ışığı tüm Aliağamızı aydınlatacak. Yönetim anlayışımızın temeli üyelerimizin haklarına saygı, her platformda üyelerimizin haklarını korumak ve hak arayışlarında yanlarında olmaktır. Biz, merkezinde üyelerimizin olduğu, yeni, dinamik ve akılcı yönetim anlayışıyla çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bizler, hedeflerimiz, vizyonumuz, cesaretimiz ve projelerimiz ile değişime hazırız. Aliağa Ticaret Odamızın bu büyük gücünü tüm üyelerimize hissettirecek bir döneme hazır olun. Sizlerin gücü odamızın gücüdür. Bu gücü artık siz de yanınızda hissedeceksiniz. Bunu hep birlikte başaracağız.” ifadelerini kullandı.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler