131019098
22 Ocak 2021, Cuma

KABA İNŞAAT ÜÇ AYA KADAR TAMAMLANACAK

14 Aralık 2019, Cumartesi 06:16

     


Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yapımını birlikte üstlendikleri ‘Aliağa Esnaf Sarayı’ için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, kaba inşaatın üç aya kadar tamamlanacağını söyledi.

Beş kat olarak planlanan ve toplam kullanım alanı yaklaşık 550 metrekareden oluşacak olan Aliağa Esnaf Sarayı, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın ortak binası olarak hizmet verecek. Fevzi Paşa Caddesi’nde yükselmeye başlayan Aliağa Esnaf Sarayı için 24 Ekim 2019 tarihinde protokol ve oda üyelerinin katılımıyla temel atma töreni düzenlenmişti.

İnşaat çalışmaları kapsamında üçüncü tabyayı atacaklarını belirten Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, “Aliağa Esnaf Sarayı’nın yapımına büyük destek veren ve esnafın her türlü sorununu bizlerle istişare eden Aliağa Belediye Başkanımız Sayın Serkan Acar’a şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum” dedi. Kaba inşaatın üç aya kadar tamamlanacağının altını da çizen Başkan Berk, “Kaba inşaatın ardından iç tefrişatını da hızla tamamlayacağız ve yakın zamanda yeni ortak binamızda üyelerimize hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler