131019098
22 Mayıs 2022, Pazar

ALTO VE HAMPTON BY HİLTON ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ

15 Nisan 2022, Cuma 07:34

     


Aliağa Ticaret Odası (ALTO), Hampton By Hilton Aliağa Oteli ile üyelerinin konaklama ve otelin birçok imkanlarından yararlanabilmesi için indirim protokolü imzaladı.

Aliağa Ticaret Odası, Hampton By Hilton Aliağa Oteli ile indirim anlaşması imzaladı. ALTO'da gerçekleşen protokol törenine Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ile Hampton By Hilton Aliağa Oteli Genel Müdürü Ferhat Keleş katıldı.

ALTO üyeleri ve misafirlerine yüzde 15 oranında indirim

İmzalanan indirim protokolü kapsamında, Oda üyeleri ve üyelerin misafirleri Hampton By Hilton Aliağa Oteli’nin konaklama, restoran, toplantı ve çalışma salonlarının kullanımından yüzde 15 indirimli olarak faydalanabilecekler.

Ömer Ertürk, ‘Üyelerimiz uluslararası standartta birçok hizmeti indirimli alacak’

Üyelerinin işlerini geliştirmeleri için yaptıkları faaliyetlerin yanı sıra, sosyal ihtiyaçlarına yönelik faaliyetler de gerçekleştirmeye çalıştıklarını söyleyen Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, “Aliağa olarak sanayi ve ticaret şehri olduğumuz için üyelerimizin yurt içi ve yurt dışından iştigal alanları ile ilgili misafirleri gelmekte. Ayrıca bölgemizde yüksek standartta toplantı ve çalışma ofisleri ihtiyacı da bulunmakta Bu noktada gerek üyelerimizin gerek te üyelerimizin misafirlerinin Hampton By Hilton Aliağa Oteli’nin sağladığı çeşitli hizmetlerden indirimli olarak faydalanmalarına yönelik protokolü hayata geçirdik. Üyelerimiz ve misafirleri uluslararası standartta birçok hizmeti indirimli olarak alacaklar” dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler