15 Temmuz 2024, Pazartesi

Belediyeden online kariyer platformu

17 Haziran 2023, Cumartesi 06:55

     


Aliağa Belediyesi, işveren ile iş arayan vatandaşları online platformunda buluşturuyor. Aliağa Belediyesi ve İşkur’un ortak projesi olan bu platforma, işveren ve iş arayanlar ücretsiz üye olabiliyor.

Aliağa Belediyesi, işveren ile iş arayan vatandaşları online platformu www.istealiaga.com’da buluşturuyor. İş arayışında olan vatandaşlar, birçok firmanın ve güncel iş ilanının yer aldığı platforma ücretsiz üye olarak özgeçmiş oluşturabildiği gibi açık ilanlara da hemen başvurabiliyor. Platforma ücretsiz üye olan firmalar ise iş talebinde bulunanların oluşturduğu özgeçmişleri yakından inceleme imkanı buluyor. Aliağa Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, bünyesinde faaliyet gösteren İstihdam Ofisi ile işveren ve iş talebinde bulunanlar arasında köprü oluştururken online kariyer platformu istealiaga.com projesini de hayata geçirdi.

İşveren ve iş arayanlar için ücretsiz üyelik

Aliağa Belediyesi ve İşkur’un ortak çalışması olarak projelendirilen www.istealiaga.com’a hem firmalar hem de iş arayanlar ücretsiz üye olabiliyor. İş arayanlar, üyelik sonrası Türkiye’nin dört bir yanındaki ulusal ve uluslararası firmaların açık iş ilanlarına başvuru yapabiliyor. Platforma ücretsiz üye olan işverenler ise iş talebinde bulunanların oluşturduğu özgeçmişleri yakından inceleme imkanı buluyor. İş arayışında bulunan vatandaşlar, www.istealiaga.com adresinin yanı sıra istealiaga sosyal medya hesaplarında da güncel iş ilanlarını ve toplu iş görüşmelerini yakından takip edebiliyor.

(DERYA SÜNER) 
Son Eklenen Haberler