131019098
20 Ocak 2021, Çarşamba

ALTO’DAN ÜYELERİNE “SATIŞ VE İKNA YÖNTEMLERİ” EĞİTİMİ

18 Temmuz 2019, Perşembe 06:05

     


Aliağa Ticaret Odası (ALTO) 2019 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında, üyelerine yönelik “Satış ve İkna Yöntemleri Atölyesi” eğitimi düzenleyecek.

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) 2019 yılı için planlanan eğitimi takvimi kapsamında, üyelerine yönelik “Satış ve İkna Yöntemleri Atölyesi” eğitimi düzenleyecek. ALTO ve Global Kariyer iş birliği ile düzenlenecek eğitim, İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Berrin Yangınözü tarafından gerçekleştirilecek. Aliağa Ticaret Odası M. Ender Özer Seminer Salonu’nda gerçekleştirilecek eğitim 24 Temmuz Çarşamba günü, 10.00-17.00 saatleri arasında düzenlenecek. Müşteri davranışlarında bir müşterinin, satışla sonuçlandıracak bir iletişim ve hizmet ile karşılanması, ihtiyaçlarının belirlenmesi ve etkin bir şekilde yönlendirilmesinin yanında kendilerini güvende hissetmeleri ve markaya güven duymaları giderek daha önem kazandığı günümüz dünyasında, düzenlenecek Satış ve İkna Yöntemleri Atölyesi eğitimi ile satışçıların güven duygusunu nasıl oluşturabileceklerini anlamaları hedefleniyor. Eğitime katılmak isteyenlerin 22 Temmuz Pazartesi gününe kadar https://alto.org.tr/tr/etkinlikler? adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Eğitim içeriği

Eğitimin çerini “Müşteri Neden Sizi Tercih Etsin?” sorusu şekillendiriyor. Daha sonra ki aşamada Satışta Marka Bilinci, Özellik mi, Fayda mı, Avantaj mı?, Müşteriyi Tanıma ve Duygularını Anlama, Müşteri Tercihlerini Etkileyen Anahtar Faktörler, Önyargılarımız ve Etiketlemenin Satışa Etkisi, Müşterilerin Çok Çeşitli Özelliklerine Uygun Davranış Geliştirme, Müşteri İtiraz ve Dirençleri İle Başa Çıkma –İkna Yönetimi, Müşterinin Korkularını Anlama ve Empati Kurma, Güven mi, Özgüven mi?, Satış ve Güven, İçsel İnancımızın Satışa Etkisi, “Satış Kapatma Teknikleri”, Alternatif Seçimli Kapanış, 1-2-3 Kapanışı, Artı Bir Kapanışı, Ekonomik Kapanış, Varsayılan Kapanış, Müşteride Güven Duygusu Yaratma, Fark Yaratan Satışçılar, Teşekkür etme (fark yaratma) gibi konularda kursiyerlere eğitim verilecek.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler