131019098
23 Ocak 2021, Cumartesi

İZMİRLİLERİN FİKİRLERİNİ ALACAK

19 Ağustos 2019, Pazartesi 07:01

     


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kentin geleceğini birlikte planlama vaadini yerine getirmek adına 22 Ağustos'ta İzmirlilerle buluşacak. Bu seferki buluşma konusu başlığının 'Ulaşım ve Toplu Taşıma' olacağını duyuran Soyer, sosyal medya hesabı üzerinden bütün vatandaşları katılıma çağrısında bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, seçimlerden önce kentin geleceğini birlikte planlama vaadini yerine getirmek adına 22 Ağustos 2019, Perşembe günü saat 19.00’da Kültürpark, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde İzmirlilerle buluşacak. Bu seferki İzmir Buluşması konu başlığının 'Ulaşım ve Toplu Taşıma' olacağını duyuran Soyer, sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşları davet ederek, "Siz değerli İzmirlilerin fikirlerini almak için sabırsızlanıyorum" dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesabı üzerinden İzmirlilere şöyle seslendi:"#İzmirBuluşmaları'na “Ulaşım ve Toplu Taşıma” başlığıyla devam ediyoruz! Siz değerli İzmirlilerin ulaşım konusundaki fikirlerini almak için sabırsızlanıyorum. 22 Ağustos 2019, Perşembe günü saat 19.00’da Kültürpark, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde buluşuyoruz. #BirlikteYönetiyoruz"

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler