131019098
25 Kasım 2020, Çarşamba

MESLEK FABRİKASI MEZUNLARI SERTİFİKALARINI ALDI

20 Mayıs 2019, Pazartesi 06:18

     


İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nın Aliağa’da düzenlediği Pastacılık, Dijital Pazarlama kurslarını başarıyla bitiren kursiyerler sertifikalarını aldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası’nın Aliağa’da düzenlediği Pastacılık, Dijital Pazarlama kurslarının sertifika töreni İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kurslarda öğrenim gören kursiyerlerin sertifikalarını aldığı törene İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Başkanı Aytuğ Balcıoğlu, Destek Hizmetler Daire Başkanı Hakan Öztürk, Meslek Fabrikası Müdürü Gökçe Başkaya, Kültür ve Sanat Şube Müdürü Serap Gül, Meslek Edindirme Koordinatörü Ebru İnci, İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Yerel Hizmetler Müdürü Günal Biçer, CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit, Aliağa Belediyesi Meclis Üyelerinden Orhan Ulaşzade, Sami Toydemir, Seçil Adalet Işık, Berkay Aktaş, HDP Aliağa İlçe Başkanı Hüseyin Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart 2019’da Aliağa’daki belediye başkan adayı Özcan Durmaz ve vatandaşlar katıldı.

“Kursların sayısı artarak devam edecek”

Balcıoğlu sertifika töreninde yaptığı konuşmada “Aliağa’da daha önce gerçekleştirdiğimiz Balık Ağı Örme, Pastacılık, Topraksız Tarım gibi kurslarımızın ardından şimdi de Pastacılık ve Dijital Pazarlama kurslarımız tamamlamış bulunuyoruz. Hem kadınların hem de erkeklerin meslek edinmelerini kolaylaştırmak için tüm resmi ve meslek kuruluşlar ile koordineli çalışmaya devam edeceğiz. Şu anda 75 meslek alanında verdiğimiz kursların sayısı artarak devam edecek.” dedi. Kursları başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları verildi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler