22 Haziran 2024, Cumartesi

Esnaf çocuklarına yüzde 10 indirimli anaokulu eğitimi

21 Ağustos 2023, Pazartesi 06:39

     


Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası, oda üyelerinin çocuklarına yönelik Aliağa Çocuk Akademisi Anaokulu ile indirim protokolü imzaladı.

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üyelerine bir çok sektörde avantajlar kazandıracak indirim protokolleri imzalamaya devam ediyor. Oda son olarak üyelerinin çocukları için Aliağa Çocuk Akademisi Anaokulu ile indirim protokolü imzaladı. Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda imzalanan protokolü oda başkanı Serdar Berk ile Aliağa Çocuk Akademisi Anaokulu Kurucusu Nilüfer Turgut imzaladı. Protokol ile Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na kayıtlı üyelerin çocuklarına verilecek eğitim hizmetinde anaokulu öğrencileri için yüzde 10 indirim uygulanacak.

Serdar Berk, “Anaokulu eğitim protokolü bizim için önemli bir alandı”

İmzalanan indirim protokolünün hayırlı olmasını dileyen Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, “Üyelerimize dönük farklı sektörlerde avantajlı koşullar oluşturmaya çalışıyoruz. Anaokulu eğitim protokolü de bu kapsamda bizim için önemli bir alandı. Üyelerimizin çocukları için kaliteli koşullarda anaokulu eğitim hizmeti daha uygun bir fiyatla sunulacak. Üyelerimize ve Aliağamıza hayırlı olsun” dedi.

Nilüfer Turgut, “Çocuklarımızı hayata çok güçlü şekilde hazırlıyoruz”

Aliağa Çocuk Akademisi Anaokulu kurucusu Nilüfer Turgut da yapılan anlaşma ile Aliağa'nın en yaygın meslek kuruluşlarından biriyle protokol imzaladıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Çocukların eğitim hayatına en sağlıklı temelin anaokulunda atıldığını kaydeden Turgut, “Sağlıklı koşullarda, zengin ve eğlendirici bir eğitim ortamıyla çocuklarımızı hayata çok güçlü şekilde hazırlıyoruz. Bize güvenen ve bu fırsatı veren Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Sayın Serdar Berk başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

(DERYA SÜNER) 
Son Eklenen Haberler