131019098
25 Kasım 2020, Çarşamba

BERBERLER KAHVALTIDA BULUŞTU

22 Haziran 2019, Cumartesi 07:09

     


Aliağalı berber esnafı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk’in düzenlediği kahvaltı programında bir araya gelerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Aliağa Öğretmen Evi’nde düzenlenen kahvaltı programında konuşan Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, bu tür programların esnafın kaynaşması için çok önemli olduğunu vurgulayarak etkinliklerine devam edeceklerini söyledi. Başkan Berk, “Amacımız bu kahvaltı bahanesi ile birlik ve beraberlik içerisinde berber arkadaşlarımızla kaynaşmak için bir araya gelip, sorunlarımızı tartışıp çözüm yolları aramak, halkımıza en iyi hizmet etmenin yollarını bulmaktır. Biz büyük bir aileyiz. Her zamanda birbirimize destek olarak ve arkadaş olmak zorundayız. Bizim ailede rekabet sadece müşterimize daha iyi hizmet vererek olur. Asla birbirimize karşı olumsuz tavırlar içerisinde olmayız. Acı günümüzde olduğu gibi iyi günümüzde de birbirimizi aramaya devam edelim. En iyi hizmeti vermek için de her zaman birbirimize yardımcı olalım.” dedi.

Hafta da bir günün tatil ilan edilmesini istediklerini belirten berberler bu konuda Berk’ten destek istedi. Esnafın isteklerine her zaman cevap vererek, her konuda yardımcı olacağını söyleyen Berk,” Oda yönetimi olarak elimizden geleni yapmak için hazırız. Siz hazırlığınızı yapın, kendi aranızda kararınızı alın, biz de gerekli yerlerle görüşelim, gerekeni yapalım.” şeklinde konuştu.

Programa, Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, Belediye Zabıta Müdürü M. Tahir Acar ile çok sayıda esnaf ve sanatkar katıldı.

(NİMET ERGÜN)  
Son Eklenen Haberler