13 Temmuz 2024, Cumartesi

En Güvenli Kripto Para Sitesi

23 Ekim 2023, Pazartesi 16:15
Son güncelleme: 23 Ekim 2023, Pazartesi 16:15

     


Kripto borsaları kullanıcıların alım satım işlemlerinde kullandıkları farklı farklı finansal enstrümanları ve varlıkları içeren web sitelerdir. Özellikle bu sektörün ticareti geleneksel reel sektörün ticaretin gerektirdiğinden daha az zaman ve para harcamaz. Başarılı bir ticaret için işe gerekenler şunlardır:

 

 • piyasa eğilimlerine dair bilgi ve kripto grafiklerini analiz etme yetisiyle beraber desenleri tanıyabilmek ve detaylı analiz için onları baz alabilmek;
 • dünyanın ekonomisini ve doğrudan kripto sektörünü etkileyen enflasyon gibi temel etmenleri anlayabilmek;
 • yatırımcıların duygularını değerlendirebilmek;
 • haberleri takip edebilmek;
 • güvenilir kripto hizmetleriyle birlikte çalışmak.

 

Bugün size işletmeniz için kayda değer bir kripto borsası bulmanıza yardımcı olacağız.

Bir Kripto Borsası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Güvenli ve sizi destekleyebilecek bir kripto borsa seçiminde önemli etmenleri hemen sıralayalım:

 

 1. Bulabileceğiniz en güvenli kripto borsası ile çalışmaya bakın. Yatırımlar her zaman riskle beraber gelir. O yüzden fonlarınızı bir hizmete güvenerek verdiğiniz zaman bu platformun güvenliğinden emin olabilmeniz gerekmektedir. Az bilinen ve küçük web siteler çekici indirimler ve düşük komisyon ücretleri sağlasa da güvenliği yüksek seviyede olan güvenebileceğiniz borsaları seçmeye çalışın. Mesela platform fonlarınızı nasıl depoluyor? İster kripto para sat ister tut, fonlarınızın güvende olması gerekmektedir. Lisanslarını kontrol edin ve güvenlik denetimleri olmuş mu bakın.
 2. Platformun ne kadar alım satım aracı sunduğuna dikkat edin. Marj ticareti ve vadeli işlemler gibi gelişmiş enstrümanları arıyorsanız, Binance ve WhiteBIT gibi devler arasında bile piyasada öne çıkan bu üst seviye borsaları tercih edebilirsiniz.
 3. İnternetteki yorumları okuyun ve kullanıcılar bu kripto borsasını kullanırken ne tür sorunlarla karşılaşmış onu görün. Platform hacker saldırılarına maruz kalmış mı onu öğrenin.
 4. Borsa fiat-kripto işlem çifti takas fırsatı sağlıyor mu? Kullanıcılar fonlarını otomatik olarak banka kartlarına yatırabilir mi?
 5. Platformun topluluğuna ve sosyal medyasına bir göz atın.
 6. Müşteri destek ekibi düzgün çalışıyor mu? Eğer sorunlarla karşılaşırsanız yardım alabilecek misiniz?

 

Tüm bu soruların cevaplanması başarılı bir alım satım gerçekleştirmek için önemlidir. Bunlar dışında bahsetmek istediğimiz bir diğer şey de demo hesaptır. Tüm kripto borsaları bu seçeneğe izin vermemektedir. WhiteBIT platformuna ise hoş geldiniz demek isteriz. Platform, farklı araçları deneyebileceğiniz demo tokenler, alım satım stratejileri ve eğitim odaklı bir blog sunmaktadır. WhiteBIT blog üzerinde kripto para al sat yapabilmeniz için rehberler ve birçok ilginç makale bulunmaktadır. Eğitimi pratik ile birleştirmek alım satım bilginizi ileri itecek ve işinizde başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

  
Son Eklenen Haberler