30 Mayıs 2024, Perşembe

Bayramda kabristana ücretsiz ulaşım

24 Haziran 2023, Cumartesi 06:15

     


Aliağa Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla kabristanı ziyaret etmek isteyen vatandaşlara ücretsiz ulaşım hizmeti verecek.

Aliağa Belediyesi, arefe günü ve bayram günlerinde kabristan ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşları için ücretsiz ulaşım hizmeti verecek. Aliağa Belediyesi, arefe günü ve bayram günlerinde iki servis aracı ile hizmet verecek. Arefe günü servis araçları 10.00-11.00-12.00-13.00-14.00-15.00 ve 16.00 saatlerinde Aliağa Gençlik Merkezi ile Jandarma Lojmanları önünden hareket edecek. Aliağa Gençlik Merkezi’nden hareket edecek olan araçlar; Vali Mithat Paşa Caddesi, İstiklal Caddesi, Merkez Cami, Fevzi Paşa Caddesi, Güzelhisar Caddesi, Tuna Caddesi, Sakin Sokak güzargahından Aliağa Kabristanlığına ulaşacak.

Jandarma Lojmanları önünden hareket edecek araçlar; Güzelhisar Caddesi, Anadolu Caddesi, Cengiz Topel Caddesi, Rumeli Caddesi, Mehmet Akif Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Nene Hatun Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Samurlu Caddesi, Tuna Caddesi ve Sakin Sokak güzargahından kabristana varacak.

Bayramın birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü günü Aliağa Gençlik Merkezi önünden 10.00-12.00-14.00 ve 16.00 saatlerinde hareket edecek olan servis araçları; Vali Mithat Paşa Caddesi, İstiklal Caddesi, Merkez Cami, Fevzi Paşa Caddesi, Güzelhisar Caddesi, Jandarma Lojmanları, Anadolu Caddesi, Cengiz Topel Caddesi, Rumeli Caddesi, Mehmet Akif Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Nene Hatun Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Samurlu Caddesi, Tuna Caddesi ve Sakin Sokak güzargahından kabristana varacak.

(DERYA SÜNER) 
Son Eklenen Haberler