131019098
11 Ağustos 2022, Perşembe

OKULLARA FUTBOL, BASKETBOL VE VOLEYBOL TOPU DAĞITILIYOR

24 Eylül 2021, Cuma 06:45

     


Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Yeniçeriler Taraftar Derneği’nin Fatih İlkokulu’nda futbol, basketbol ve voleybol topu dağıtım etkinliğinde öğrencilerle buluştu. Acar, okul bahçesinde öğrencilerle futbol, basketbol ve voleybol oynadı.

Aliağa Fatih İlkokulu’nun bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe Kaymakam Ömer Karaman, Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Erdoğan Akyüz, Yeniçeriler Taraftar Derneği Yönetimi, Aliağaspor FK Teknik yönetimi ve futbolcuları, Aliağa Petkimspor oyuncuları, Siteler Mahallesi Kadın Futbol Takımı ile öğretmen ve öğrenciler katıldı. Aliağa’nın birçok spor branşında başarılı bir şekilde yer aldığını ifade eden Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, “Her öğrenci çalışkan ve kendisini üniversiteye hazırlama sorumluluğundadır. Hayalleriyle yaşayan bir gençliğe sahibiz. Her öğrenci derslerindeki başarısının yanında sportif ya da sanat alanında kendine eğitebilmeli, yetiştirmelidir. Hepinize başarılar diliyoruz” dedi.

“Her daim yanındayız”

Belediye Başkanı Serkan Acar, öğrencilerle buluşmada yaptığı konuşmada: “Fatih İlkokulu çok değerli bir müdüre ve öğretmenlere sahip bir okulumuz. Sportif etkinliklere önem veren bir okulumuz. Burada eğitim alan çocuklarımız altyapılarda da yeteneklerini gösteriyor. Fatih İlkokulu ve ortaokulunun spor altyapılarına sporcu yetiştirilmesi hususunda çok ciddi emekleri var. Tüm öğretmelere emeklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bizler ne başarırsak el birliğiyle başarırız. Bizler sizler için çalışıyoruz. Sizler de Aliağa için çalışacaksınız. Yeni eğitim yılınızı kutluyorum. Aliağa’daki kurumlar olarak her daim sizlerin yanındayız” dedi.

İlçedeki tüm okullara futbol, basketbol ve voleybol topu hediye edilecek

Başkan Serkan Acar okul bahçesinde öğrencilerle birlikte futbol, basketbol ve voleybol oynadı. Etkinlikte Aliağaspor FK futbolcuları ile Aliağa Petkimspor oyuncuları, Yeniçeriler Taraftar Derneği tarafından getirilen topları imzalayarak öğrencilere hediye etti. Yeniçeriler Taraftar Derneği’nin, ilçedeki tüm okulları ziyaret ederek öğrencilere futbol, basketbol ve voleybol topu hediye etmeye devam edeceği bildirildi.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler