25 Haziran 2024, Salı

Acar 2024 için söz verdi

24 Ekim 2023, Salı 06:31

     


MHP’nin "Diyar Diyar Anadolu" temalı toplantılarının Ege Bölge İstişare Toplantısı İzmir’de düzenlendi. Toplantıda konuşan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, MHP’li belediye başkanlarının 2024 yılında yine üç hilalli bayrağı şehirlerinde dalgalandırmaya devam edeceklerini belirterek, “Aliağa olarak ben de bunun sözünü veriyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'nin 2024 Yerel Seçimlerine yönelik başlattığı "Diyar Diyar Anadolu" temalı Ege Bölge İstişare Toplantısı İzmir’de gerçekleştirildi. Yoğun katılım ile düzenlenen toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız başkanlık ederken, ayrıca MHP TBMM Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, İzmir Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Bumin Özarslan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MYK Üyeleri, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Uşak ve Burdur İl Başkan ve yöneticileri, ilçe başkanları ve yöneticileri, belediye başkanları ve meclis üyeleri katıldı.

Yıldız: “Katliamın failleri uluslararası mahkemede yargılanmalı”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, toplantıda yaptığı konuşmada, "Gönül coğrafyamızda yapılan kitle katliamlarına karşı dünya sessiz ve seyirci kalıyor. ABD Başkanı İsrail'e gelip, her türlü gücümüz ile arkanızdayız, diyerek katillerin sırtını sıvazlıyor. Filistin kan ağlıyor. Genel Başkanımız artık tahammül edilmez dereceye gelen saldırılara karşı sesini biraz daha yükselterek açıklamalar yapmıştır. İsrail Başbakanı başta olmak üzere katliamın tüm failleri insanlığa karşı işlenen suçlara bakan uluslararası mahkemede yargılanmalı ve bunlar hakkında uluslararası tutuklama kararı çıkarılmalıdır. " ifadelerini kullandı.

Osmanağaoğlu: “Hedefimiz vatandaşlarımızı MHP’nin üretken belediyeciliği ile tanıştırmak”

Yıldız’ın ardından kürsüye gelen MHP İzmir Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu ise “Bu birliktelik, kararlılık, inancımızı budamaya çalışanların korkulu rüyası, Türk İslam dünyasının kurtuluş reçetesidir. Milliyetçi, Ülkücü Hareket hepimiz için engin denizdir. Şüphe yok ki ana hedeflerimizin yanında ara hedeflerimiz de elbette vardır. İlk hedefimiz 2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde MHP’nin üretken belediyeciliği ile tanışmayan vatandaşlarımızı tanıştırmak, onlarla buluşturmaktır. Biz aynı duaya amin diyenlerdeniz. Biz minareleri ezansız, Türk Milleti’nin güçsüz kalmaması için dua edenlerdeniz.” Diye konuştu.

Acar 2024 için söz verdi

Toplantıda konuşan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, MHP’li belediye başkanlarının 2024 yılında yine üç hilalli bayrağı şehirlerinde dalgalandırmaya devam edeceklerini söyledi. Acar, “Belediye başkanları adına büyükşehir belediye başkanımız duygularımızı ifade etti.  Biz de naçizane 2014 yılından bu yana partimizi, davamızı Aliağa'da temsil etmenin mutluluğu ve şerefine nail olduk. Aliağa’mızda genel başkanımızın talimatları doğrultusunda üretken belediyecilik anlayışını sergileme gayreti içindeyiz. Tüm belediye başkanı arkadaşlarım 2024 yılında yine üç hilalli bayrağı şehrinde dalgalandırmaya devam edecek. Aliağa olarak ben de bunun sözünü veriyorum" dedi.

HABER MERKEZİ 
Son Eklenen Haberler