131019098
15 Mayıs 2021, Cumartesi

KAYMAKAM VE BAŞKANDAN ÇOCUKLARA SÜRPRİZ ZİYARET

25 Nisan 2020, Cumartesi 06:54

     


Aliağa Kaymakam Vekili Fatih Kızıltoprak ile Belediye Başkanı Serkan Acar, evlere ziyaretler gerçekleştirerek çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladılar.

İzmir Vali Yardımcısı ve Aliağa Kaymakam Vekili Fatih Kızıltoprak ile Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, bu yıl koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle evde kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik yürekleri yalnız bırakmadılar. Kaymakam Vekili Kızıltoprak ve Başkan Serkan Acar, çocuk evlerine ziyaretler gerçekleştirerek bayramın asıl sahibi olan çocukların bayramlarını kutladılar. Çocukların bayram sevincine ortak olan Kaymakam Vekili Kızıltoprak ve Başkan Serkan Acar, çocuklara çeşitli hediyeler takdim ettiler.

8 yaşındaki Perihan’a doğum günü sürprizi

Kaymakam Vekili Kızıltoprak ve Başkan Serkan Acar, yaptıkları çocuk evleri ziyaretlerinin ardından doğum günü 23 Nisan olan 8 yaşındaki Perihan İrem Keskin’e sürpriz yaparak hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hem de doğum gününü kutladılar.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler