131019098
25 Mayıs 2024, Cumartesi

Denizcilik lisesinden DTO’ya ziyaret

26 Mayıs 2023, Cuma 06:51

     


Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-4 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi’ni ziyaret etti.

Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-4 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci ve öğrencileri, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi’ne ziyarette bulundular. Okul yönetimi ve öğrencileri, odanın yönetim kurulu üyeleri Birol Akgöz, Tarkan Avcı, Arif Saral ve Şube Müdürü Orçun Tuncer karşıladı.Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-4 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcıları Ali Karadağ ve Fazlı Öztürk, denizcilik öğretmenleri Hüseyin Yüce Sarı, Erhan Arıburnu ve Dr. Deniz Akşit Tekin de ziyarette yer aldılar.

Öğrenciler firmalarının deniz araçlarıyla gezme imkânı buldu

Karşılıklı sohbet ortamında başlayan ziyaret daha sonra İMEAK DTO Aliağa Şube Müdürü Orçun Tuncer’in Aliağa Limanlarıyla ilgili hazırlamış olduğu sunum ile devam etti. Şube toplantı salonunda gerçekleştirilen sunumun ardından öğrenciler Nemrut Körfezi’ni İKA Denizcilik, Ocean Marina Gemi Acenteliği ve More Denizcilik firmalarının deniz araçlarıyla gezme imkânı da buldular.

“Sorulara destek olabildiysek ne mutlu”

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri “İzmir de eğitim ve öğretimini başarı ile sürdüren, geleceğin denizcilerinin yetiştiği Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-4 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idari yönetimini ve öğrencilerini ağırlamaktan çok memnun olduk. Öğrencilerimizin cevap aradığı sorulara destek olabildiysek ne mutlu. Bir kez daha lise idari yönetimine öğrencileri için göstermiş oldukları bu özveri ve gayretlerden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.”

Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü-4 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idari yönetimi ve öğrencileri ziyaret sonrası duydukları memnuniyetlerini dile getirirken, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi’ne ve Nemrut Körfezi’ndeki gezi için İKA Denizcilik, Ocean Marina Gemi Acenteliği ve More Denizcilik firmalarına teşekkür ettiler.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler