131019098
22 Mayıs 2022, Pazar

VALİ KÖŞGER’DEN, İMEAK DTO ALİAĞA ŞUBESİ’NE ZİYARET

28 Ocak 2022, Cuma 06:19

     


İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi’ni ziyaret etti. Oda Başkanı Adem Şimşek, oda yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya gelen Vali Köşger, odanın faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi’ne ziyarette bulundu. İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Başkan Yardımcısı Ufuk Yıldırım, oda yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya gelen Köşger’e, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İzmir Deniz Liman Şube Emniyet Müdürü Alper Tuğbay, Aliağa Garnizon Komutanı Albay Faruk Altun ve Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Balıkçıoğlu eşlik etti.

İMEAK DTO Aliağa Şubesi’nin yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler ve yıl sonu itibariyle Aliağa Limanlarında gerçekleşen ithalat ve ihracat istatistikleri hakkında Vali Yavuz Selim Köşger’e bilgi veren Adem Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Adem Şimşek, Vali Yavuz Selim Köşger’e, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’ye günün anısına hediye takdim etti.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler