131019098
26 Mayıs 2024, Pazar

Fen Bilimleri eğitime devam ediyor

28 Temmuz 2023, Cuma 06:53

     


Aliağa Fen Bilimleri Okulları, modern fiziki yapı ve donatılara sahip kampüsü ile eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam ediyor.

Aliağa Özel Eğitim Kurumları Tic. ve Ltd. Şti. unvanı ile Fen Bilimleri Okulları olarak Aliağa’da eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden Aliağa Fen Bilimleri Okulları’nda basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Aliağa Fen Bilimleri Okulları Kurucu Müdürü Kamer Karaman, Ortaokul Müdürü ve Eğitim Koordinatörü Kadir Oltulu, Anadolu Lisesi Müdürü Çağdaş Ciyhan ve İlkokul Müdürü Ayşenur Akdağ katıldı.

“Yolumuza daha güçlü devam ediyoruz”

Aliağa Fen Bilimleri Okulları Kurucu Müdürü Kamer Karaman açıklamasında, “2023-2024 eğitim öğretim yılında yetkin yönetici ve alanında etkin öğretmenlerimizle vizyon ve misyonlarımızla planlama ve düzenleme çalışmaları sürdürdüğümüz kurumumuz; Aliağa Özel Eğitim Kurumları Tic. ve Ltd. Şti. unvanı ile Fen Bilimleri Okulları olarak Aliağa’nın en iyi fiziki yapı ve donatıları sahip kampüsümüz eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. 21. yüzyıl mutlu ve üretken nesillerini yetiştirmek, kaliteli eğitim-öğretim faaliyeti sunmak için yönetim kurulu, 45 değerli öğretmen ve diğer çalışanlarımız ile yolumuza daha güçlü devam etmekteyiz.” ifadelerini kullandı.

(SAMİYE ÖZTÜRK) 
Son Eklenen Haberler