14 Haziran 2024, Cuma

ALOSBİ’den ALTO’ya hayırlı olsun ziyareti

29 Ekim 2022, Cumartesi 06:33

     


Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) yönetimi, Aliağa Ticaret Odası (ALTO) yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan, Başkan Vekili Deniz Gündüz, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Aracı ve Akın Dalan, 12 Ekim'de yapılan 2022-2026 Dönemi Organ Seçimlerinde güven tazeleyerek bir dönem daha Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ömer Ertürk’ü ve yeni yönetim kurulu ile meclis üyelerini tebrik etti. ALOSBİ heyetini, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Kemal Erim ve Orhan Ulaşzade, Meclis Başkan Vekilleri Saruhan Karataş ve Çağdaş Özçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Öztabak, Şükrü Saka, Himmet Ceyhan, Dr. Y. Kemal Aygün ve Aslan Erol Mete ile Meclis Katip Üyesi Semih Erşan karşıladı.

ALTO Başkanı Ömer Ertürk ve yönetim kurulu ile meclis üyelerini tebrik eden ALOSBİ Başkanı Haluk Tezcan, yeni dönem için ALTO yönetimine başarılar diledi. ALOSBİ olarak, şehrin sanayisini ve ekonomisini geliştirmek için çalıştıklarının altını çizen Tezcan, Aliağa Ticaret Odası ile uyum içinde çalışarak ortak projelere imza atılması noktasında iş birliğine açık olduklarını dile getirdi.

Şehrin geleceği için birlik ve beraberlik vurgusu

ALOSBİ Başkanı Haluk Tezcan’a ve beraberindeki heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden ALTO Başkanı Ömer Ertürk, yeni dönemdeki meclis ve yönetim hakkında bilgi verdi. Ertürk, Aliağa Ticaret Odası olarak koydukları hedefler doğrultusunda da tüm organ üyeleriyle birlikte Aliağa’nın ticaret ve sanayisini geliştirmek için çalışacaklarını söyledi. ALOSBİ ile dayanışma içinde çalışmaya ve şehrin ticaretiyle ekonomisine, oluşturulacak ortak çalışmalarla güç katacaklarına inandığını da kaydeden Ertürk, Aliağa’nın tüm kurum ve kuruluşlarının birlikte hareket etmesi halinde şehrin her alanda çok daha büyük işler başarabileceğinin altını çizdi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler