21 Haziran 2024, Cuma

ALTO indirim anlaşmalarına devam ediyor

30 Kasım 2022, Çarşamba 06:08

     


Aliağa Ticaret Odası (ALTO), üyelerinin çeşitli kurumlardan aldığı hizmetlerden avantajlı fiyatlarla yararlanması için indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor.

Çeşitli eğitim kurumları başta olmak üzere sağlık ve konaklama sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla indirim anlaşması yapan Aliağa Ticaret Odası, son olarak Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi ile indirim anlaşması imzaladı. ALTO binasındaki protokol törenine Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Genel Sekreter Sezen Akyıldız Gürgen ile Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi Yetkilileri Süleyman Tan ve Mazlum Tan katıldı.

ALTO üyeleri ve 1. derece yakınlarına yüzde 25 indirim

Aliağa Ticaret Odası üyeleri ve 1. derece yakınları, imzalanan protokol ile Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde bulunan Xbody Spor Merkezi antrenmanlarından, Emslim Bölgesel Zayıflama, Ozon Sauna, Diyet, GTOS Terapi uygulaması ve Fizik Tedavi hizmetlerinden yüzde 25 oranında indirimli olarak faydalanabilecek. Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, üyelere yönelik indirim anlaşmalarının farklı alanlarda çeşitlendirildiğini belirterek, “Sporun insan sağlığına olan öneminin hepimiz farkındayız. Günümüz şartlarında insanlar artık bilinçli; sağlıklarına, yediklerine ve içtiklerine daha fazla dikkat ediyorlar. Ne kadar sağlıklı olurlarsa da kendilerini o kadar iyi hissediyorlar. Bizde bu düşünceden hareketle böyle bir indirim protokolü imzaladık. Anlaşmamızın Aliağa Ticaret Odası üyelerine ve Tan Sağlıklı Yaşam Merkezine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler