131019098
14 Mayıs 2021, Cuma

AĞAPARK, ALİAĞASPOR FK’YA DEVREDİLDİ

31 Aralık 2019, Salı 06:12

     


Aliağa Belediyesi tarafından 170 dönümlük alan üzerine inşa edilen Ağapark Plaj ve Sosyal Tesisleri, Aliağaspor Futbol Kulübü Derneği’ne devredildi.

Ağapark, Aliağaspor Futbol Kulübü Derneği ile yapılan protokolle Aliağalılara hizmet verecek. Aliağa halkının her zaman her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Aliağaspor Futbol Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Önal, Ağapark’ı kurumsal olarak Aliağa’ya ve Aliağalılara yakışan bir yer yapacaklarını söyledi.

Ağapark’ın sosyal imkânlarının yanı sıra yıl içerisinde gerçekleştirilecek kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikleri ile bölge halkına hizmet edeceğini ifade eden Önal, “Amacımız Ağapark gibi güzide bir tesisi daha iyi sosyal olanaklara kavuşturup Aliağa halkının da bundan en iyi şekilde faydalanmasını sağlamaktır. Ağapark tesisleri sayesinde aynı zamanda şehrimizin takımı olan Aliağaspor FK’ya da katkı sağlamak istiyoruz. Spora ve sporcuya olan desteklerinden dolayı belediye başkanımız Sayın Serkan Acar’a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler