1 Haziran 2020, Pazartesi

AFADER’DE İLK SUNUM KANLIOĞLU’DAN

1 Kasım 2018, Perşembe 06:49

     


Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu, Aliağa Fotoğraf Atölyesi Derneği’nin (AFADER) daveti üzerine Aliağa’ya gelerek fotoğraf sunumu ve söyleşi gerçekleştirdi.

Aliağa Fotoğraf Atölyesi Derneği (AFA-DER), ilçede fotoğraf sanatını sevdirmek adına gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini daha ekledi. AFADER’in, bundan sonraki süreçte her ay düzenli olarak yapmayı planladığı fotoğraf sunumlarının ilki Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu tarafından gerçekleştirildi. Kanlıoğlu’nun, Petrol-İş Sendikası Aliağa Şubesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirdiği ‘Yaşadığım Şehir İzmir” ve “İzmir Kuş Pazarı” isimli fotoğraf sunumları; AFADER yönetimi, dernek üyeleri ve ilçedeki fotoğrafseverler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle izlendi.

Alahattin Kanlıoğlu, yaklaşık bir buçuk saat süren sunumun ardından gerçekleştirilen söyleşide katılımcıların fotoğraf sanatı ile ilgili sorularını da yanıtladı. Program sonunda AFADER Başkanı Aytuğ Bayer tarafından Yrd. Doç. Dr. Alahattin Kanlıoğlu’na günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi. AFADER olarak ilçede her ay bir sunum ve söyleşi gerçekleştirmeyi planladıklarını dile getiren Bayer, dernek olarak gerçekleştirdikleri ilk fotoğraf sunumuna katılımından ve katkılarından dolayı Alahattin Kanlıoğlu’na teşekkürlerini iletti. Etkinlik, toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler