13 Haziran 2024, Perşembe

Öğrencilerden hayran bırakan final

3 Haziran 2024, Pazartesi 08:57

     


ASEV’in 2023-2024 eğitim dönemi dans ve müzik gecesi ile final yaptı. Ulaş Bayam Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan yüzlerce ASEV öğrencisi performanslarıyla izleyenleri hayran bıraktı.  

Aliağa Belediyesi Sanatevi’nin (ASEV) yılsonu etkinlikleri bir hafta boyunca sanatseverlere büyük bir heyecan yaşattı. Türk Halk Müziğinden, Türk Sanat Müziğine, çocuk tiyatrosundan yetişkin tiyatrosuna, müzikten dansa kadar birçok gösteri Aliağalı sanatseverlerden yoğun ilgi gördü. Aliağa’da 7’den 77’ye herkesin kültür sanat hayatına renk katan ASEV’in yıl sonu etkinlikleri dans ve müzik gecesi ile son buldu. Öğrencilerin dans ve müzik branşlarında sahneledikleri gösteriler izleyenlerin beğenisini topladı. Gösterilere alkışlarıyla destek veren aileler ise ilk kez sahne alan çocukların heyecanına ortak oldu.

Öztürk, öğrencileri tebrik etti

Tüm gösterileri Aliağalı sanatseverler ile birlikte takip eden Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Öztürk, gösteriler sonunda ASEV öğrencilerini gösterdikleri performanslardan ötürü tebrik etti. Gelecekte Aliağa’dan çok değerli sanatçılar çıkacağına inandıklarını ifade eden Öztürk, “ASEV etkinliklerinin hazırlanmasında büyük emekleri olan öğrencilerimize, eğitmenlerimize, çocuklarımızın her daim yanında olan ailelerimize, sanata ve sanatçıya destek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.    

(DERYA SÜNER)

 

  
Son Eklenen Haberler