16 Temmuz 2024, Salı

Sanat Günleri’nde eğlence devam ediyor

16 Ağustos 2022, Salı 06:59

     


Aliağa Belediyesi ile SOCAR Türkiye iş birliğinde, Poll Production organizasyonuyla düzenlenen ‘Aliağa Sanat Günleri’nde eğlence devam ediyor.

‘Aliağa Sanat Günleri’nin 7.Haftasında Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı ve Yeni Şakran Meydanda ‘Aile Arasında’ isimli sinema filmi sinemaseverlerle buluştu. Ulaş Bayam Açıkhava Tiyatrosu’nda çocuklar için gösterime sunulan ‘Harika Kanatlar’ isimli animasyon çocuk tiyatrosu miniklere keyif dolu anlar yaşattı. ‘Aliağa Sanat Günleri’nin 7.Haftasında tiyatro şöleni sevilen oyuncular Rüştü Onur Atilla ve Doğan Akdoğan’ın ‘Abur Cubur Talk Show’u ile devam etti. Ulaş Bayam Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenen iki perdelik interaktif komedi, izleyenleri kahkahaya boğdu. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, her dakikası kahkaha tufanı yaşatan gösterimi açıkhavayı tıklım tıklım dolduran Aliağalılar ile birlikte izledi.

Fettah Can hayranlarıyla buluştu

‘Aliağa Sanat Günleri’ yaz konserleri kapsamında Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda sahne alan Türk pop müziğinin ünlü söz yazarı, bestekarı ve yorumcusu Fettah Can, en güzel şarkılarını Aliağalılar için söyledi. Konser alanına akın eden binlerce Fettah Can hayranı, şarkılara hep birlikte eşlik etti. Konserin bir bölümünde davet üzerine sahneye gelen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, ‘Aliağa Sanat Günleri’ne renk katan sanatçıya teşekkür ederek Aliağalı üretici kadınlar tarafından el emeği ile hazırlanan Helvacı Kilimi hediye etti. ‘Aliağa Sanat Günleri’nde 7.Hafta Aliağalı gençlerin oluşturduğu ‘Topraksız Elektrik’ isimli müzik grubunun konseriyle son buldu. Yeni Şakran Meydanda sahne alan grup, söyledikleri şarkılarla dinleyenleri coşturdu.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler