131019098
20 Ocak 2021, Çarşamba

ASEV KURS KAYITLARI BAŞLADI

17 Eylül 2019, Salı 06:56

     


Aliağa Belediyesi Sanatevi’nde (ASEV) 2019-2020 dönemi kurs kayıtları başladı. Kurslara katılmak isteyen sanatseverler başvurularını Aliağa Gençlik Merkezi’nin resmi internet sayfası olan www.aliagagenclikmerkezi.com adresi üzerinden online olarak yapacak.

7’den 70’e her yıl binlerce Aliağalıya sanat alanında eğitimler veren ASEV, hazırladığı geniş kapsamlı kurs programı ile kentin sanat hayatına bu yıl da renk katacak. Aliağalıların her yıl yoğun ilgi gösterdiği ASEV kursları için kayıtlar 16 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de başladı. Kayıtlar 27 Eylül 2019 Cuma gününe kadar devam edecek. Aylık 50 TL’den başlayan kurs ücretleri kredi kartı ile internet sitesi üzerinden ödenebilecek. Eğitimler ise 1 Ekim 2019 Salı günü başlayacak.

Başvurular web sayfasından yapılacak

2019-2020 dönemi kurslarına katılmak isteyen vatandaşlar 16-27 Eylül 2019 tarihleri arasında www.aliagagenclikmerkezi.com adresini ziyaret ederek web sayfasından kayıt yaptırabilecek. Kursların eğitmen ve ücret bilgilerine ulaşılabileceği gibi sınırlı olan kontenjanlar da anlık olarak görülebilecek. ASEV Kurslarına katılan sanatseverler yıl boyunca; keman, piyano, klasik gitar, ney, bağlama, ritim atölyesi, bateri, halk dansları, latin dansları, bale, tiyatro, çocuk tiyatrosu, resim, Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği Korosu ve kısa film atölyesi branşlarında eğitim alma imkânı bulacak.

Kursiyerler yılsonu hünerlerini sergileyecek

ASEV çatısı altında eğitim gören kursiyerler yıl içerisinde; konserler, dans gösterileri, sergiler, yılsonu etkinlikleri, milli bayram ve özel günler başta olmak üzere birçok etkinlikte performanslarını Aliağalı sanatseverlerin beğenisine sunma imkânı da bulacak.

(DERYA SÜNER)  
Son Eklenen Haberler