131019098
13 Ağustos 2022, Cumartesi

Şenlendirici’den Kaan Efe’ye destek konseri

26 Temmuz 2022, Salı 06:23

     


SMA Tip 1 hastası Kaan Efe bebeğin kampanyasına destek olmak adına Kınık Belediyesi ve gönüllüler tarafından 29 Temmuz Cuma günü “Kaan Efe Bebeğe Hüsnü Şenlendirici destek konseri” gerçekleştirilecek.

Kaan Efe’ye SMA Tip 1 hastalığı teşhisi konulmasının ardından başlatılan, Valilik onaylı “Kaan Efe’ye nefes ol” kampanyası kapsamında İzmir halkı seferber oldu. SMA tedavisinde kullanılan ZolgenSma ilacına Kaan Efe Şanal’ın ulaşabilmesi adına 2 Şubat 2022 tarihinde başlatılan valilik izinli kampanya bebeğin gönüllülerinin desteği ile yüzde 45’e ulaşıldı.

“Hüsnü Şenlendirici Kaan Efe’ye Nefes Olacak”

Barış ve Mehtap Şanal çifti, bebekleri Kaan Efe’nin yaşaması için herkesi birlik olmaya davet ederek, “ Tüm operatörlerden “KAAN EFE” yazıp 6201’e göndererek, İnstagram üzerinden @kaanefeyenefesol sayfasını takip ederek ve bağış için düzenlenen canlı yayınlara da katılarak yavrumuza destek olabilirsiniz. Valilik izniyle başlatılan bu kampanyada Kaan Efe için birlikte el ele vererek başaracağız. Sen varsan, umut var.” dedi. Kampanya kapsamında Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici Kaan Efe bebeğe nefes olacak. Soma Ramada otelde 29 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek Kaan Efeye Nefes ol konserinin bilet satışından elde edilecek gelir Kaan Efe bebeğin kampanyasına bağışlanacak.

(SERKAN SELİNGİL)  
Son Eklenen Haberler