131019098
29 Ekim 2020, Perşembe

SÜREKLİ, İL YÜRÜTME KURULUNU BELİRLEDİ

1 Haziran 2019, Cumartesi 06:52

     


Geçtiğimiz günlerde İl Yönetim Kurulunu oluşturan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, son yaptığı değerlendirmeler ile il yürütme kurulunu da oluşturdu. Aliağa’dan İl yönetim kuruluna giren Ahmet Şimşek, yürütme kurulunda da Çevre, Şehir ve Kültür sorumlusu oldu.

Göreve geldiğinden bu yana yoğun çalışmalar ile İl Yönetim Kurulunu oluşturan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, son yaptığı değerlendirmeler ile il yürütme kurulunu oluşturdu. Bugüne kadar partide görev alan teşkilat mensupları ve İzmir dinamikleri ile yaptığı istişare ve değerlendirmeler sonucunda İl Yönetim Kurulunu belirlediğini aktaran AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Son derece aktif bir yönetim kurulumuz var. Birbirinden kıymetli arkadaşlarımızla yol yürüyoruz. Herkes son derece istekli ve hevesli. Buda bizim heyecanımızı arttırıyor. Böyle genç ve dinamik arkadaşlarımız arasından Yürütme Kurulumuzu belirlerken çok hassas davrandık. Tüm arkadaşlarımızın alanlarında tecrübeli ve İzmir dinamiğine uygun olmalarını ön planda tuttuk” ifadelerini kullandı.

Beş bölge başkanı görevlendirildi

Başkan Sürekli İzmir Teşkilatı’nda ilk kez uygulanacak görev bölümü oluşturdu. Bu görev bölümüyle Beş Yönetim Kurulu üyesinden oluşan listede 5 Bölge Başkanı ve 1 Başkan Danışmanı belirlendi. Sürekli, Bölge Başkanlarının ilçe koordinatörleri ile aktif çalışacağını belirterek, “Bölge Başkanlarımız koordinatörlerimiz ile bağlantılı çalışacak. Sık sık ilçeler hakkında raporlar toparlayacağız. Bu sayede ilçelerimizdeki eksiklerimizi yapmamız gerekenleri daha net göreceğiz” dedi.

Yapılan görevlendirme sonunda; Siyasi ve Hukuki İşler: Ali Aslan, Teşkilat: Nail Kocabaş, Seçim İşleri: Koray Battal, Tanıtım ve Medya: Dilaver Kişili, Dış İlişkiler: Gözde Keskin, Sosyal Politikalar: Semiha Paçacı, Yerel Yönetimler: Hamit Nişancı, Ekonomi İşleri: Furkan Katmerci, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler: Mustafa Kandil, İnsan Hakları: Münir Ensari, Mali ve İdari İşler: Mustafa Gedikoğlu, AR-GE: Bilal Kırkpınar, Çevre, Şehir ve Kültür: Ahmet Şimşek, İl Sekreteri: Sefa Şahin olarak belirlendi.

Bölge Başkanlığına Emrun Sulayıcı, 2. Bölge Başkanlığına Deniz Doğan, 3. Bölge Başkanlığına Rafet Uslu, 4. Bölge Başkanlığına Aykut Dikencik, 5. Bölge Başkanlığına ise Hayrettin Uçak getirildi. Birinci Bölge başkanlığına getirilen Emrun Sulayıcı aynı zamanda İl Başkanlık Danışmanı olarak görev yapacak.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler