25 Temmuz 2024, Perşembe

Ali Serçe görevi devraldı

1 Eylül 2023, Cuma 06:08

     


Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen kongrede CHP Aliağa İlçe Başkanlığı görevine seçilen Ali Serçe, görevi Özlem Şan Oğuzhan’dan devraldı.

CHP Aliağa İlçe Başkanlığı’nda geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen kongrede Ali Serçe’nin CHP Aliağa İlçe Başkanı seçilmesinin ardından dün devir teslim töreni gerçekleştirildi. Partinin ilçe binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine, CHP Aliağa İlçe Başkanı Ali Serçe, CHP Aliağa İlçe eski Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, CHP’li Aliağa Belediye Meclis üyeleri ve partinin ilçe yöneticileri katıldı. Devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, göreve başlayan Ali Serçe’yi tebrik eden Özlem Şan Oğuzhan, “Bu onurlu görevi Ali Başkanımıza devrediyoruz. Kendisine ve yönetimine başarılar diliyorum. Bundan sonraki süreçte bize ihtiyaç olduğunda her zaman yanında olacağımızı kendisine bildiriyorum. Partimiz ve Aliağa için hayırlı olsun.” dedi.

Serçe, “Partimize hayırlı olsun”

Ali Serçe ise devir teslim töreninde yaptığı konuşmada; Parti olarak bundan sonraki süreçte de partimizi bir araya getirmek, birlikte olmak, önümüzdeki yerel seçimlerde başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Özlem Hanım ve ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

(SAMİYE ÖZTÜRK)  
Son Eklenen Haberler