30 Mayıs 2024, Perşembe

Saadet Partisi’nden aşure hayrı

2 Eylül 2022, Cuma 07:03

     


Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı aşure etkinliği düzenledi. Saadet Partisi İzmir İl Teşkilatı ise “Adil paylaşım seninle olur” sloganı ile başlattıkları çalışmayla Aliağa’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç ve yönetimi aşure etkinliği düzenledi. Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erduran ve yönetimi ise “Adil paylaşım seninle olur” sloganı ile başlattıkları çalışmayla Aliağa’ya ziyaret gerçekleştirdi. Düzenlenen aşure hayrına CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve yönetimi, MHP Aliağa İlçe Başkanı Nuray Aydemir ve yönetimi, İYİ Parti Aliağa İlçe Teşkilatı, DEVA Partisi Aliağa İlçe Başkanı Emre Kara, partililer ve vatandaşlar katılım gösterdi. Aşure dağıtımı öncesinde açıklamada bulunan Saadet Partisi Aliağa İlçe Başkanı Mahmut Koç, “Saadet Partimiz insanca yaşam, adil devlet, adil paylaşım seninle olur sloganı ile tüm vatandaşlarımıza çağrıda bulunmaktadır” dedi. İnsanca yaşamın, herkesin ortak talebi olduğunu vurgulayan Koç, "Saadet Partimizin tüm politikalarının altında bu ortak talebi hayata geçirme idari yapmaktadır. İnsanca yaşamdan her geçen gün daha da uzaklaşılmasının sebebi olarak yönetim ve paylaşımdaki adaletsizliktir. Biz Adalet her alanda tesis edildiği takdirde açlığın, yoksulluğun ortadan kalkacağına, refahın ve huzurun yayılacağına inanıyor, bu doğrultuda insanca yaşamın; Adil devlet Adil paylaşım ile mümkün olacağını savunuyoruz. Ülkemiz fakir olduğu için değil paylaşım adaletsiz olduğu için bu sorunları yaşıyor.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Erduran, “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz”

Başkan Mahmut Koç’un ardından konuşmasına başlayan Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erduran, “Partimizin Aliağa Teşkilatı aşure hayrı düzenledi. Bizlerde bu hayra ortak olmak istedik. Partimizin ‘İnsanca yaşam, adil devlet, adil paylaşım seninle olur’ sloganı ile başlattığı çalışmaları burada da uygulamak istedik. Haftanın iki günü ilçelerimizde bu çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz.” Dedi. Konuşmaların ardından aşure dağıtımına geçildi. Ardından teşkilat üyeleri İstiklal Caddesi ve İzmir Caddesi’nde bulunan esnafı ziyaret etti.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler