131019098
24 Nisan 2024, Çarşamba

Kılıçdaroğlu'na desteklerini açıkladılar

2 Kasım 2023, Perşembe 06:22

     


CHP'li 95 milletvekili Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması gerçekleştirdi. Açıklamaya, CHP İzmir Milletvekilleri; Sevda Erdan Kılıç, Mahir Polat, Rıfat Nalbantoğlu ve Rahmi Aşkın Türeli de katıldı.

CHP’nin 4-5 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 38. Olağan Kurultayı öncesi CHP’li milletvekilleri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na destek amacıyla TBMM’de bir araya gelerek basın açıklaması düzenledi. Açıklamayı milletvekilleri adına CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut okudu. Açıklamaya CHP İzmir Milletvekilleri; Sevda Erdan Kılıç, Mahir Polat, Rıfat Nalbantoğlu ve Rahmi Aşkın Türeli de katıldı.

“Kılıçdaroğlu liderliğindeki yenilenme sürecini destekliyoruz”

CHP, TBMM Grubunun 130 milletvekilinden 95’i olarak hafta sonu yapılacak 38. Olağan Kurultay’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme yönünde imzaların verildiğinin ifade edildiği açıklamada; " Bizler 95 milletvekili olarak, tarihten gelen gücümüzle, ulu önder ebedi liderimiz Atatürk’ün bize miras bıraktığı partimizin yenilenme sürecinin Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde gerçekleşebileceğini görüyor; bilgisi, birikimi ve tecrübesi ile Sayın Kemal Kılıçdaroğlu liderliğindeki yenilenme sürecini sonuna kadar destekliyoruz." Denildi.

(HABER MERKEZİ)

  
Son Eklenen Haberler