19 Haziran 2024, Çarşamba

Güç, “Sorunları ve çözüm yollarını biliyorum”

2 Aralık 2023, Cumartesi 06:36

     


CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Çağatay Güç, parti ilçe binası önünde basın açıklaması gerçekleştirdi. Aliağa’nın sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğini ifade eden Güç, Aliağa için farklı projelerini hazırlayarak aday olduğunu belirtti.

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde Aliağa Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olan Çağatay Güç, partisinin ilçe binası önünde basın açıklaması yaptı. CHP İlçe Başkanlığı binası önünde toplanan partililer ve vatandaşlara hitap eden Güç, açıklamasına kendisini tanıtarak başladı. 10 yıl belediyecilik yaptığını, belediyeciliğin ne kadar önemli olduğunu bildiğini dile getiren Çağatay Güç, “Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde kontrol mühendisi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde de proje kontrol mühendisi olarak çalıştım. Halka hizmet etmenin en güzide yerinin belediyeler olduğunu gördüm. Daha iyi ve kaliteli bir belediyecilik için neler yapılması gerektiğini biliyorum. Şehirlerin gelişmişlik seviyesini belediyelerimizdeki vizyonla yükseltebileceğimize inanıyorum.” Dedi.

“Tepeden bakmayan bir anlayışla hizmet etmek için adayım”

Aliağa’nın daha iyi belediyeciliğe layık olduğunu düşündüğü için aday olduğunu vurgulayan Çağatay Güç, “Ayrıştırmayan iletişim anlayışıyla, Aliağa’nın tüm mahallerine ve tüm bireylerine dokunan, onların gözünün içine bakarak sorunları çözen, tepeden bakmayan bir anlayışla hizmet etmek için adayım. Aliağa’nın her karışını biliyorum, sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Aliağa için farklı projelerimi hazırlayarak aday oldum.” İfadelerini kullandı.

“İzmir’de tüm belediyeleri kazanacağız”

İzmir’de tüm belediyeleri Cumhuriyet Halk Partisi olarak kazanacaklarını söyleyen Güç, “Bunu gençlerimizin gözünde görüyoruz. Kadınlarımızın yüreğinde hissediyoruz. Halkımız buna gönülden inanıyor. Hepimiz inanıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi belediyecilik anlayışımızla belirli bir zümreye değil halkımızın tüm kesimlerine hizmet edeceğiz.” Diye konuştu.

(VOLKAN GÜNDÜZ)

  
Son Eklenen Haberler