131019098
27 Mayıs 2024, Pazartesi

Bursalı, "Kılıçdaroğlu, Atatürk’ü ağzına bile almadı"

3 Mayıs 2023, Çarşamba 06:32

     


AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Şebnem Bursalı, hafta sonu yapılan miting üzerinden CHP’ye yüklendi. Bursalı, “İzmir’de Atatürk diyemeyenler; Atatürkçülere, Atatürk düşmanlarını dayatıyor.” dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Şebnem Bursalı’nın katılımı ile Menderes’te, AK Parti Gümüldür Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Partili ve vatandaşların katılımı ile yapılan açılışta konuşan Bursalı, hafta sonu yapılan miting üzerinden CHP’ye yüklendi. AK Parti İzmir Milletvekili adayı Şebnem Bursalı, "Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir mitinginde, Atatürk'ü ağzına bile almadı. Atatürk'ün kurduğu CHP'nin değil HDP ve PKK'nın desteklediği 9'lu masanın adayı olduğunu bir kez daha gösterdi. Kılıçdaroğlu, kendisine verilen PKK destekli HDP ile aynı çizgiye gelme görevini başarıyla yerine getiriyor. Atatürk'ü ve Atatürkçüleri CHP'den uzaklaştırdı. Ayrıca İzmir gibi Atatürk'e bağlı bir kente, Atatürk düşmanlarını seçtirmeye çalışarak İzmirlilere dayatmada bulunuyor. Bu seçim istiklal için gayret gösterenler ile istikbalini Amerika'da, kandilde arayanlar arasındaki bir tercih seçimidir." dedi.

CHP'nin İzmirlinin oyunu adeta çantada keklik görerek hareket ettiğini ifade eden Bursalı, "Ancak, İzmir için CHP'nin kalesi sözlerinin ne kadar boş olduğu Sayın Cumhurbaşkanımızın Cumartesi günkü Gündoğdu Mitingi'nde bir kez daha ortaya çıktı. İzmirli her şeyi görüyor ve Atatürk'ü yok saymaya çalışanlara 14 Mayıs'ta gereken cevabı verecek" değerlendirmesinde bulundu.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler