22 Haziran 2024, Cumartesi

Osmanağaoğlu muhtarlarla buluştu

4 Aralık 2023, Pazartesi 06:52

     


Aliağa’daki muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelen MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, en büyük teşekkürü muhtarların hak ettiğini belirterek, “Biz Aliağa’ya siyasetle değil gönülden bağlıyız” dedi.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Aliağa’daki muhtarla Güzelhisar Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. MHP İl Yöneticileri, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, MHP Aliağa İlçe Başkanı Nuray Aydemir’in de katıldığı toplantıda konuşan Tamer Osmanağaoğlu “Muhtarlarımızın meselesi, bizim meselemizdir. Çünkü muhtarlarımızın derdi vatandaşımızın derdi, muhtarlarımızın beklentisi vatandaşımızın beklentisidir. Bu gerçeği hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadığımızı bilmenizi isterim. Siyaseten değil; gönül bağıyla sevdalısı olduğumuz İzmir’imizin hangi köşesinden, kim gelirse gelsin Ankara’da bir evi olduğunu hamdolsun hem sizler hem de hemşerilerimiz geride bıraktığımız 5 yılda görmüştür. Çünkü bilgi sahibi edildiğimiz her konuyla, her sorunla elimizdeki tüm imkânları kullanarak, hiçbir siyasi ayrım gözetmeden girişimlerimizi yaptığımız çok şükür kamuoyunun malumudur.” dedi.

“Aliağa’ya gönülden bağlıyız”

Eksik kaldıkları, çözümünü gerçekleştiremedikleri sorunların da olabileceğini dile getiren Osmanağaoğlu, “İnşallah bu sorunlar her neyse bunların çözüme kavuşturulması için bundan sonra çok daha fazla gayret göstereceğimizden de hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tekrar ifade etmek istiyorum. Biz İzmir’e, Aliağa’ya siyasetle değil gönülden bağlıyız, gönülden sevdalıyız. Muhtarlarımıza, vesile olalım veya olmayalım, verilecek her türlü desteğin demokrasiye verilen bir destek olduğunun da farkındayız. O sebepledir ki Milliyetçi Hareket Partisi olarak, muhtarlarımızın özellikle haklarıyla ilgili, muhtarlarımızın lehine olan her hususta, devletimizin ve yetkili organlarının en büyük destekçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz.” Diye konuştu.

Acar’a teşekkür etti

Hizmetlerinden dolayı Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a da teşekkür eden Tamer Osmanağaoğlu “Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışını, Aliağa’nın her köşesinde ortaya koyduğu eserlerle en iyi şekilde vatandaşlarımızla buluşturan Belediye Başkanımız Serkan Acar’a da bir teşekkür borcum var. Özellikle Ankara’da Aliağa için gece gündüz demeden, hizmet yarışına giren Serkan Başkanımızı da Aliağa’ya sevdalı bir kardeşiniz olarak kutluyorum.” dedi.  

(VOLKAN GÜNDÜZ) 
Son Eklenen Haberler