16 Haziran 2024, Pazar

Günal Biçer, Foça’dan aday adayı

5 Aralık 2023, Salı 06:08

     


İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Yerel Hizmetler eski Şube Müdürü Günal Biçer, CHP’den Foça Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Aliağa Yerel Hizmetler Müdürlüğü’nde Şubat 2019 ile Şubat 2022 tarihleri arasında şube müdürlüğü yapan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Foça İlçe eski Başkanlarından Günal Biçer, 2024 yerel seçimlerinde partisinden belediye başkan aday adayı oldu. Biçer, başvuru dosyasını Foça CHP İlçe Başkanlığı’na teslim etti. Günal’ın başvurusu sırasında CHP Foça İlçe Başkanı Esen Çeşmeci, partinin ilçe yönetim kurulu üyelerinden bazıları ile bazı aday adayları da hazır bulundu.

“Foça’mız için en iyisi olsun”

Dosya tesliminin ardından açıklamalarda bulunan Günal Biçer, 29 yıllık siyasi 19 yıllık belediyecilik geçmişi olduğunu belirterek göreve talip olduğunu ifade etti. Biçer, “Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir evladı olarak 29 yıllık siyasi, 19 yıllık belediyecilik tecrübemle sayın ilçe başkanımıza aday adaylığı dosyamı teslim ettim. Tabii ki farklı hayallerim var. Parti örgütümüzün ilçe ile ilgili proje ve kararlarda etkin, sivil toplum örgütlerinin, derneklerin ve halkın yönetimin içerisinde olduğu gerçek bir sosyal belediyecilik anlayışı iddiasıyla belediye başkan aday adayıyım. Bu süreçte belediye başkanlığı ve meclis üyeliğine aday adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.  Yüzyılın değişiminin Özgür Özel’in liderliğinde İzmir’imiz ve Foça’mız için hayırlısı olmasını diliyorum. Foça’mız için en iyisi olsun.” Diye konuştu.

(HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler