131019098
30 Ekim 2020, Cuma

MHP 100 AVUKATLA İSTANBUL'A GİDECEK

7 Haziran 2019, Cuma 06:32

     


MHP İzmir İl Başkanlığı, Kültürpark içerisindeki Göl Gazinosu'nda bayramlaşma programı düzenledi. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın da katıldığı programda konuşan MHP İl Başkanı Veysel Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine destek vermek üzere teşkilat olarak 100 avukatla İstanbul'a gideceklerini belirtti.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, partisinin Kültürpark içerisindeki Göl Gazinosu'nda düzenlendiği bayramlaşma programında yaptığı konuşmada herkesin bayramını kutladı. MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da herkesin bayramlarını kutlayarak, şehitlere rahmet diledi. Programa MHP MYK üyeleri, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, belediye meclis üyeleri ve partililer de katıldı.

“İstanbul'un anahtarını almadan gelmeyeceğiz”

Cumhur İttifakı'nın 31 Mart'taki yerel seçimlerden zaferle çıktığını söyleyen Veysel Şahin, partisinin oy ve belediye başkanlığı sayısını yükselttiğini ifade etti. İstanbul'da seçimlerin neden yenilendiğiyle ilgili algı operasyonu yapanlara hangi gerçekleri gizlediğinin sorulması gerektiğini söyleyen Veysel Şahin, "İstanbul'da Cumhur İttifakı’nın başarısı için İzmir teşkilatı da bayramdan sonra İstanbul'a gidecektir. İzmir teşkilatı olarak seçimden 3 gün önce 100 avukatla gidip İstanbul'un anahtarını şer ittifakından almadan gelmeyeceğiz. " dedi.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler