29 Mayıs 2024, Çarşamba

Soyer ve Aslanoğlu’ndan Dikili ziyareti

8 Mayıs 2023, Pazartesi 06:13

     


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Dikili’yi ziyaret ederek Belediye Başkanı Adil Kırgöz ile birlikte muhtarlar, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldiler.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu Dikili’de ziyaretlerde bulundu. Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz ile birlikte seçim sürecinin değerlendirildiği toplantı gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında her iki başkan Dikili Atatürk Meydanı’nda çok sayıda vatandaş tarafından coşkuyla karşılandı. Miting havasında geçen buluşma sonrasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, CHP Dikili İlçe Başkanı Emre Kırlı, ilçe örgütü ve binlerce vatandaş sloganlar eşliğinde esnafı ziyaret ettiler.

Soyer, “Dikili’nin sokaklarında varlığımızı göstermek çok güzel”

Dikili’deki vatandaşların ilgisinden oldukça memnun kalan Soyer: “Güne Dikili’de başlamak, sizlerle buluşmak, Dikili’nin sokaklarında apartmanlara, esnafa umut vermek, varlığımızı göstermek çok güzel. Bunun enerjisiyle biz epey gideriz. Dikili hep içimizi açtı, bize güç verdi. İzmirli olmakla, Dikilili olmakla gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, bu seçimin 100 yılın seçimi olduğunu vurgulayarak Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde halkın iktidarının çok yaklaştığını o nedenle herkesin canla başla çalışması gerektiğini vurguladılar. Dikili programı sonrasında Çandarlı’ya geçen başkanlar esnafı ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

(HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler