131019098
27 Şubat 2021, Cumartesi

VEYSEL ŞAHİN, “YOLUMUZ LİDERİMİZİN 2023 HEDEFİDİR”

8 Ekim 2020, Perşembe 06:52

     


Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkanı Veysel Şahin il kongresi öncesinde bir açıklamada bulundu. Şahin açıklamasında, “Yolumuz Liderimizin 2023 Hedefidir” ifadelerini kullandı. 

“İstikbalde Birlik, İstiklalde Birlik; Türkiye Kazanacak” öz sözüyle il ve ilçe kongrelerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi’nde İzmir İl Kongresi heyecanı başladı. İl Başkanı Veysel Şahin yapılacak olan il kongresi dolayısıyla bir açıklama yaptı. Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi; “ Kısa bir sürede 30 ilçe kongremizi istenilen amaca uygun ve hedeflerimiz gayeye tam isabetle gerçekleştirdik. İzmir’deki tüm mensuplarımızın iştirak ettiği, milletvekillerimizin ve bütün yöneticilerimizin gönülden katkı sağladığı bu süreci tamamladık. Şimdi sıra İl kongremizde. İnanıyorum ki, görülmemiş bir heyecan ve coşkuyla gerçekleştirmek için hazırlandığımız il kongremiz sonunda ortaya çıkacak olan yönetimimiz, İzmir’de fethedilmeyen kaleleri zapt edecek, gönülleri ve zihinleri fethederek büyük başarılara imza atacaktır.”

Hedef Liderimizin 2023 Ülküsü

Açıklamasına devam eden Şahin, “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ten sonra göreve gelir gelmez bizlere ve büyük Türk Milletine “2023 Lider Ülke Türkiye” hedefini gösteren Muhterem Liderimizin emrinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. O hedefe mutlaka varacağız. İzmir il başkanlığı olarak otuz ilçemizde liderimizin 2023 ülküsüne kilitlenmiş durumdayız. Ondan gelecek emir ve talimatları bekliyoruz.” Dedi

Salgın Önlemleri alındı

Bugüne kadar yapılan bütün ilçe kongrelerinde Kovid-19 salgınına karşı her türlü önlemin alındığını, il kongresinde de salgın hastalığa karşı çok dikkatli davranacaklarını vurgulayan İl Başkanı Şahin; “İl kongremizin hem salgın şartlarına hem de demokratik teamüllere uygun olarak gerçekleşmesi için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz. Kanun ve salgın önlemleri çerçevesinde sadece 600 delegemizin katılacağı kongremiz 11 Ekim Pazar Günü saat 13.00’da Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi’nde açık havada gerçekleştirilecek” şeklinde konuştu.

“İzmir’in her köşesinde olacağız”

İlçe kongrelerini gerçekleştirdiklerini dile getirerek sözlerine devam eden Veysel Şahin, “İlçe Kongrelerimizi 12.000 Dava adamıyla gerçekleştirdik, aktif olarak da 25.000 Dava Adamı ile 2023 Lider Ülke Türkiye Sevdalısı için İzmir’in her köşesinde olacağız. Ülkümüz büyük, irademiz güçlü, kararımız kesindir. İzmir Türk Milliyetçilerinin mücadelesiyle yepyeni bir güzelliğe kavuşacaktır. Bizim için 2023 Lider Ülke Türkiye yürüyüşü resmen başladı. Bu kucaklaşmaya ve bu kutlu yürüyüşe herkesi davet ediyorum. İzmir’de 30 ilçe 1300 Mahallemizde İzmir’in tarihi, kültürel ve sosyal kodlarına uygun olarak çalışmaya hazırız. Yerel hedefimiz İzmir’in kimliğine, şuuruna ve tarihine darbe vurmaya çalışan Pagos zihniyetidir. Hedefimiz, denize döktüğümüz emperyalizmin uşaklarını tekrar diriltmek isteyenlerdir.” ifadelerini kullandı.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler