22 Nisan 2019, Pazartesi

ÖZCAN DURMAZ: “EMEKÇİSİNE TOKAT ATMAYAN BİR ANLAYIŞLA GELİYORUZ”

9 Kasım 2018, Cuma 07:27

     


CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Özcan Durmaz, belediye işçisini tokatladığı iddia edilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a tepki gösterdi.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın belediye bünyesinde çalışan temizlik işçisi Yunus Narin'e tokat attığı yönündeki iddiaların yankıları sürüyor. Belediye Başkanı Serkan Acar'dan, izinlerini kullanamadıklarını söylediği için tokat yediğini iddia eden Yunus Narin’e CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Özcan Durmaz'dan destek geldi. Durmaz, şahsi sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, üzerinde kendi fotoğrafının olduğu bir afiş paylaşarak, afişte "Halka saygılı, emekçisine tokat atmayan, kibar, nazik, güler yüzlü bir belediyecilik anlayışıyla geliyoruz." ifadelerine yer verdi.

“BU KAÇINCI ÖFKE NÖBETİ VE KAÇINCI SALDIRGANLIK”

Özcan Durmaz, konuyla ilgili ayrıca yaptığı açıklamada, emekçisini döven bir belediye başkanının az görülür bir şey olduğunu belirterek, “Emek kenti olan Aliağa'nın emekçisini, çalışanını döven belediye başkanıyla tüm Türkiye medyasına haber olması, belediye başkanı adına değilse bile şehrimiz adına utanılacak bir durumdur. Ben utandım. Daha öncede söylemiştim, belediye başkanı şehrül emin olmaktan çıkmış, gazabından korkulması gereken kişiye dönüşmüştür. Daha neler göreceğiz, bu kaçıncı öfke nöbeti ve kaçıncı saldırganlık. Öfkesini kontrol edemeyen birisinden kamu yöneticisi olmaz. Saldırıya uğrayan emekçi kardeşime, ailesine ve tüm emekçilerimize geçmiş olsun diyorum.” ifadelerini kullandı.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler