131019098
24 Nisan 2024, Çarşamba

Tansu Kaya, AK Parti il yönetiminde

9 Kasım 2023, Perşembe 06:29

     


Aliağa Belediye eski Başkanı Tansu Kaya, AK Parti’nin yeni il yönetiminde yer aldı. Kaya, Çevre Şehir ve Kültür İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde il yönetiminin yerel seçimler öncesinde istifalarını almıştı. İstifaları AK Parti Genel Merkezi’ne götüren AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı’nın yeni yönetim kadrosu belli oldu. Yeni yönetim genel merkez tarafından da onaylandı. AK Parti’nin yeni il yönetimi listesi partinin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Paylaşımda, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir'in olurlarıyla İl Başkanımız Sn. Bilal Saygılı başkanlığında yeni İl Yönetim Kurulumuz oluşturulmuştur. İzmir'imiz ve partimiz için hayırlı olsun" ifadelerine yer verildi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın yeni yönetiminde ilçelerden 3 eski belediye başkanı görev aldı.  Saygılı’nın yeni yönetim kurulunda Aliağa Belediye eski Başkanı Tansu Kaya, Ödemiş Belediye eski Başkanı Mahmut Badem ve Bergama Belediye eski Başkanı Raşit Ürper yer aldı. Aliağa Belediye eski Başkanı Tansu Kaya, Çevre Şehir ve Kültür İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak.

(HABER MERKEZİ)

 

  
Son Eklenen Haberler