131019098
16 Ağustos 2022, Salı

“İYİ Kİ BAĞIMSIZ VE ÖZGÜRSÜN İZMİR”

10 Eylül 2021, Cuma 07:01

     


CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve yönetimi, partilerinin kuruluşunun 98.yılını ve İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yılını kutladı. Kutlama töreninde konuşan Oğuzhan, “İyi ki bağımsız ve özgürsün İzmir” dedi.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve yönetimi, partilerinin kuruluşunun 98.yılını ve İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yılını Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunarak kutladı. Kutlama törenine İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar ve yönetimi de katılım gösterdi. Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden tören Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla devam etti.

“Cumhuriyet sonsuza dek yaşayacak”

Çelenk sunumunun ardından CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan bir konuşma yaptı. Oğuzhan konuşmasında, “Bugün 9 Eylül. Öncelikle davetimize icabet eden İYİ Parti Aliağa İlçe Başkanımız ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bugün ulu çınarımızın doğum günü. Kuruluşun ve kurtuluşun partisinin kuruluş yıldönümü. Aynı zamanda yaşadığımız güzel İzmirimizin kurtuluş yıldönümü. O nedenle bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmirimiz kurtuluşunun 99. Yılını kutluyor. Ulu çınarımızda kuruluşunun 98. Yılını kutluyor. İyi ki doğdun Cumhuriyet Halk Partisi. İyi ki bağımsız ve özgürsün İzmir. Bunları bize sağlayan Ulu Önder Atatürk’e bir kere daha herkesin huzurunda söz veriyoruz. Bizler var olduğumuz sürece bu Cumhuriyet sonsuza dek yaşayacak. Cumhuriyet Halk Partisi daha da büyüyecek. Cumhuriyet Halk Partisi ve ortakları bu ülkeyi ikinci yüzyıla götürecek iktidarı oluşturacaklar. Hepimizin daha çok çalışması gerektiğini düşünüyorum. Her birimiz birer Mustafa Kemal gibi çalışmak zorunluluğundayız.” Dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler