131019098
17 Ocak 2021, Pazar

YÜCEL’DEN AK PARTİ VE İYİ PARTİ’YE ZİYARET

11 Temmuz 2019, Perşembe 06:45

     


CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'yi ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar’ı ziyaret etti.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'yi ziyaret etti. Nisan ayında başkanlık görevine atanan Kerem Ali Sürekli'ye "hayırlı olsun" temennisinde bulunan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, ziyarette yaptığı açıklamada, İzmir için yapılacak tüm çalışmalarda Sürekli ile birlikte çalışacaklarını belirtti.

“Hizmet odaklı çalışmak gerektiğini düşünüyoruz”

Başkan Yücel, ''İzmir'e hizmet yolunda yapacağınız her harekette ve tasarrufta size başarılar dilemek için yönetim kurulu üyelerimizle buradayız." dedi. Siyasi partilerin ve ideolojilerin farklı olabileceğine dikkat çekerek sözlerine devam eden Yücel, ''Her şeyden önce asıl olan ülkemize, devletimize, yaşadığımız kente ve topluma hizmet etmektir. Yakın zamanda bir seçim atlattık. Bundan sonra hizmet odaklı çalışmak gerektiğini düşünüyoruz.'' diye konuştu.

“Hep beraber İzmir'e hizmet edeceğiz”

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de İzmir'de yeni bir sayfa açtıklarını ifade ederek, seçimsiz bir dört yıl olduğunu, bunun hem genelde hem de yerelde iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Merkezi ve yerel iktidarın İzmir'e yönelik projelerini birlikte gerçekleştireceklerini kaydeden Sürekli, şöyle devam etti; "Tecrübelerimizi birleştirerek hep beraber İzmir'e hizmet edeceğiz. İktidarın İzmir'e yönelik projelerini birlikte gerçekleştirirken, yerel iktidarın İzmir'e yönelik projelerinin takipçisi olacağız. Hep beraber İzmir'in projelerine destek olacağız." Başkan Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanlığı’na iade-i ziyareti geciktirmeyeceklerini de sözlerine ekledi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, AK Parti ziyaretinin ardından İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı’na geçip Başkan Hüsmen Kırkpınar’ı makamında ziyaret etti.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler