131019098
21 Nisan 2024, Pazar

Babacan bugün Menemen’de

17 Ocak 2024, Çarşamba 07:01

     


DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan bugün İzmir'e gelecek. Babacan, programı çerçevesinde Menemen’de de Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yapacak.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, bugün İzmir’de vatandaşlarla bir araya gelecek. Babacan, İzmir programı kapsamında; Tire, Karabağlar, Çiğli ve Menemen ilçelerinde bulunacak. Babacan’a DEVA Partisi teşkilatının yanı sıra, Tire Belediye Başkan Adayı Fatma Yıldırım, Çiğli Belediye Başkan Adayı Yakup Ateş, Karabağlar Belediye Başkan Adayı Abdullah Kaya, Menemen Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Dal, Menderes Belediye Başkan Adayı Gülhan Akyol, Seferihisar Belediye Başkan Adayı Emin Yüce, Selçuk Belediye Başkan Adayı Rabia Beyaz, Kiraz Belediye Başkan Adayı Hülya Hatice Coşkun ve Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Metin Avcı da eşlik edecek.

Menemen SKM’nin açılışına katılacak

10.45- 12.00 arası seçim otobüsüyle Tire’de ilçe turuna katılacak olan Ali Babacan, 13.15’te Karabağlar Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışını gerçekleştirecek. Babacan 14.15’te Karabağlar’da, 16.30’da Çiğli’de seçim otobüsüyle ilçe turu yapıp ardından Menemen’e geçecek. 17.30’da Menemen SKM’nin açılışına katılacak olan Ali Babacan daha sonra şehirden ayrılacak.

(VOLKAN GÜNDÜZ)

 

 

 

  
Son Eklenen Haberler