14 Haziran 2024, Cuma

Demokrat Parti’den ‘Derdiniz Derdimizdir’ ziyaretleri

17 Aralık 2022, Cumartesi 06:23

     


Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Serdar Faralyalı, ‘Derdiniz Derdimizdir’ programı kapsamında Aliağa’ya gelerek ziyaretler gerçekleştirdi. Faralyalı’ya Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan ve yönetimi eşlik etti.

Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Serdar Faralyalı ‘Derdiniz Derdimizdir’ programı kapsamında Aliağa’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlere Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan ve yönetimi eşlik etti. Demokrat Parti heyeti sırasıyla; Kaymakam Zekeriya Güney’i, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp’i, Belediye Başkanı Serkan Acar’ı, Aliağa Sivaslılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hamit Çelik’i, Petrol İş Sendikası Aliağa Şube Başkanı Hasan Toptan’ı, Aliağa Ziraat Odası Başkanı Mesut Gün’ü, Aliağa Ticaret Odası Başkanı Ömer Ertürk’ü, Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği Musa Pala’yı ziyaret etti. Ardından parti ziyaretlerine başlandı. Sırasıyla; CHP İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, İYİ Parti İlçe Başkanı Tuğba Oktay Bor ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Mahmut Koç ziyaret edildi. Sonrasında Alevi Kültür Dernekleri Aliağa Şube Başkanı Celal Süslü ziyaret edildi. Ardından ilçedeki muhtarlarla bir araya gelinerek sorunları dinlendi.

“Aliağalının istekleri bizim için önemli”

Ziyaret programını değerlendiren Demokrat Parti Aliağa İlçe Başkanı Gürcan Alkan, “Ziyaretlerimiz çok verimli geçti. ‘Derdiniz Derdimizdir’ kampanyamız İzmir’de çok fazla ses getirdi. Bu sayede çalınmadık kapı, tutulmadık el bırakmamak amacındayız. Ziyaretlerimiz esnasında aldığımız geri dönüşler bizleri çok mutlu etti. Sayın İl Başkanımız Serdar Faralyalı buradan memnun ayrıldı. Aliağa, İzmir için önemli bir konumda olduğu kadar, partimiz için de önemli bir yere sahip. Bu nedenle Aliağalının istekleri ve Aliağa’nın dinamikleri bizim için önemli. Bu ziyaretlerimiz ilk değil, son da olmayacak. Biz her zaman sahada, vatandaşlarımızla beraber yürümeye devam edeceğiz.” Dedi.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler