131019098
27 Kasım 2020, Cuma

“HEP BERABER ATAMIZA SÖZ VERİYORUZ”

18 Ocak 2020, Cumartesi 06:29

     


CHP Aliağa İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetimi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sundu. Düzenlenen törende konuşan CHP İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan, “Hep beraber atamıza söz veriyoruz.” dedi.

CHP Aliağa İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetimi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirdi. Düzenlenen törene CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve ilçe yeni yönetimi, Belediye Meclis üyeleri ve partililer katılım gösterdi.

“Cumhuriyetimize sahip çıkıyoruz”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan’ın konuşmasıyla devam etti. Başkan Oğuzhan, “Cumhuriyet Halk Partisi yönetim Kurulu olarak Kurucumuz ve Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e saygılarımızı sunmak ve yeni görevimize onun şevkinde başlamak için buradayız. Ne mutlu ki Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferleriyiz. Partimizi bir adım daha öne taşımak için bundan sonra elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bu çabayı göstereceğimize bir kez de atamızın huzurunda söz vermek için buradayız. Hep beraber atamıza söz veriyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’ne sahip çıkıyoruz. Cumhuriyetimize sahip çıkıyoruz. Atamızın mirasına sahip çıkıyoruz. Başka Türkiye Cumhuriyeti yok. Cumhuriyet’in tüm değerlerine korumak için gerekirse kanımızın son damlasına kadar savaşacağız.” İfadelerini kullandı.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler