23 Temmuz 2024, Salı

Hüseyin Bıçakçı güven tazeledi

20 Aralık 2022, Salı 07:13

     


Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Bayram Sakartepe, İzmir İl Başkanı Cemal Arıkan ve Yeniden Refah Partisi İzmir İl Yönetiminin katılımıyla Aliağa İlçesi 2. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede, Hüseyin Bıçakçı güven tazeledi.

Geçtiğimiz hafta sonu Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Bayram Sakartepe, İzmir İl Başkanı Cemal Arıkan, Yeniden Refah Partisi İzmir İl Yönetimi, Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Başkanı Hüseyin Bıçakçı ve yönetimi, ilçedeki siyasi partilerin başkanları ve yöneticileri hazır bulundu. Tek adaylı gerçekleşen seçimde Hüseyin Bıçakçı tüm delegelerin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

“Ülkemizi yönetmeye hazırız”

Hüseyin Bıçakçı, konuşmasında, “Yeniden Refah Partisi olarak Genel Başkanımız Fatih Erbakan önderliğinde, dört yıllık bir siyasi parti olmamıza rağmen, iktidarda olan ya da iktidar olacağız diyen siyasilerin bile yapamadıkları bir siyasi anlayışı ortaya koyarak, iktidar olduğumuzda yapacağımız plan ve projeleri bu günden hazırladık. Ekonomik bağımsızlığımızı elde etmek için yıllık 150 milyar dolarlık milli kaynak paketlerimiz yüksek milli teknoloji hamlelerimizin olduğu 81 ile yüzlerce Refah projelerimiz devlet planlama teşkilatı gibi çalışan Prof. Dr. Doğan Aydal’ın başında olduğu AR-GE başkanlığımızın oluşturduğu doğalgaz rezervlerinin nerede olduğundan yeraltı sularına, madenlerden tarımsal ürünlere her şeyi barındıran ‘Biz Türkiye'yi Biliyoruz’ kitabımız ve en son olarak ekonomik, adalet, eğitim ve diğer bütün konularda milletimizi çektiği sıkıntıları ortadan kaldırmak adına alanında uzman kişilerin bulunduğu bilimsel çalışmalar yapan Milli Siyaset Kurullarımızın yapmış olduğu ilk 100 gün icraat planlaması ile yol haritası belli, deneyimli kadrolarıyla birlikte, ülkemizi yönetmeye hazırız.” Dedi.

Yeniden Refah Partisi Aliağa İlçe Başkanı Hüseyin Bıçakçı’nın yeni yönetim listesi; Ergün Toprak, Hüseyin Eryılmaz, Bilal Kalyoncu, Mustafa Ertuğral, Yusuf Ceylan, Muhammed Ali Öz, Samet Karaca, Süleyman Aydemir, Kadir Saçıkara, Fahrettin Aydemir, Mehmet Üresin, Ercan Oğur, Ramazan Polat, Lokman Alp, Muhammed Ali Aydemir, Derya Ertuğral şeklinde oldu. İl Delegeleri ise; Hüseyin Bıçakçı, Ergün Toprak, Hüseyin Eryılmaz, Bilal Kalyoncu, Mustafa Ertuğral, Yusuf Ceylan, Muhammed Ali Öz,Samet Karaca, Süleyman Aydemir, Fahrettin Aydemir ve Mehmet Üresin şeklinde oldu.

(ESİN ÇETİN)  
Son Eklenen Haberler