131019098
25 Ekim 2020, Pazar

CHP SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİ

24 Nisan 2019, Çarşamba 06:11

     


CHP Aliağa İlçe Başkanlığı’nın İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, İl Başkanı Deniz Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Belediye başkanlığı seçiminin kaybedilmesine ilişkin değerlendirmelerin alındığı toplantıda bundan sonraki süreçte yapılması gereken çalışmalar konuşuldu.

CHP Aliağa İlçe Başkanlığı’nın İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Aliağa Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya CHP İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İlçe Başkanı Gülsen Cirit, Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, ilçe yönetimi ve partililer katıldı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda, yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. CHP İl Başkanı Deniz Yücel, 31 Mart Yerel Seçimlerindeki gayretlerinden dolayı partililere teşekkür etti. Belediye başkanlığı seçiminin kaybedilmesine ilişkin değerlendirmelerin alındığı toplantıda bundan sonraki süreçte yapılması gereken çalışmalar konuşuldu.

İl Başkanı Deniz Yücel, seçim sürecinde parti ilçe örgütünün ve adayları Özcan Durmaz’ın emek harcayarak gece gündüz çalıştıklarını, ancak sonucun beklendiği gibi olmadığını belirtti. Sonuç ne olursa olsun buradan gerekli dersleri çıkarmaları gerektiğini vurgulayan Yücel, tartışmadan ve ayrışmadan bundan sonraki süreç için çalışmaların sürdürüleceğini ifade etti. Yerel seçimlerdeki sonuçlar ile ilgili bir suçlu arayışına girilmesinin doğru olmayacağını da sözlerine ekleyen Deniz Yücel, yapmaları gerekenin her zamankinden daha fazla çalışmak, partiye sahip çıkmak olduğunu dile getirdi.

İlçe başkanlığının yerel seçimlerle ilgili hazırlamış olduğu raporu da teslim alan CHP İl Başkanı Deniz Yücel, raporu parti genel merkezine sunacaklarını belirtti.

(VOLKAN GÜNDÜZ)  
Son Eklenen Haberler